دانلود همرفیق جذاب شهاب حسینی با هادی حجازی فر و مهدویان


 برنامه همرفیق در ششمین قسمت خود مهمان جدیدی خواهد داشت. شهاب حسینی این بار از هادی حجازی دعوت کرده تا به برنامه همرفیق بیاد و رفیق صمیمی‌اش را همراه بیاورد.

همرفیق جذاب هادی حجازی فر کیست؟

هادی حجازی فر محمدحسین مهدویان را به عنوان بهترین رفیق خود به برنامه شهاب حسینی می آورد. مهدویان کسی است که حجازی فر را با ایستاده در غبار به سینما شناساند و در دوگانه ماجرای نیروز او را به استار سینما تبدیل کرد.

unnamed (2)

مهدویان بهترین رفیق هادی حجازی فر

نگاهی به کارنامه هادی حجازی فر

هادی حجازی ‌فر متولد 31 خردادماه سال 1355 در شهر خوی، دانش آموخته دانشگاه هنرهای زیبا دانشگاه تهران است که علاوه بر بازیگری در زمینه کارگردانی تئاتر نیز فعالیت داشته است.

 

از جمله فیلم هایی که هادی حجازی فر در آنها ایفای نقش کرده است می توان به چهار فیلم «ایستاده در غبار»، « ماجرای نیمروز» «ماجرای نیمروز؛ رد خون» و «لاتاری» به کارگردانی محمدحسین مهدویان، به وقت شام به کارگردانی ابراهیم حاتمی کیا، «آتابای» ساخته نیکی کریمی و «دوزیست» به کارگردانی برزو نیک نژاد اشاره کرد.

هادی حجازی فر در سریال پربیننده «زیرخاکی» به کارگردانی جلیل سامان نیز حضور موفقی داشت و در دو نقش ایفای نقش کرده بود.

5408690

حجازی فر در هجدهمین جشن سینمایی حافظ برنده جایزه بهترین بازیگر مرد برای فیلم «لاتاری» و در یازدهمین جشن منتقدان و نویسندگان سینمایی ایران نیز برنده بهترین بازیگر نقش مکمل مرد برای فیلم «ماجرای نیمروز» شد.

وی همچنین در نوزدهمین جشن بزرگ سینمای ایران و  سی و پنجمین جشنوارهٔ فیلم فجر نامزد دریافت جایزهٔ بهترین بازیگر نقش مکمل مرد شد.منبع شایا نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *