صفحه اصلی / خبرهای داغ / خودکشی دختر نوجوان از ترس برادرش + جزئیات جدید و تصاویر

خودکشی دختر نوجوان از ترس برادرش + جزئیات جدید و تصاویر

خودکشی دختر نوجوان از ترس برادرش دختر جوان را  هنگام قدم زدن با دوست پسرش و ماجرا ترس از روبه رو شدن با بردارش را به همراه تصاویر و جزئیات  دقیق ماجرا را در مجله تکناک بخوانید.

ماجرا کامل خودکشی دختر نوجوان به خاطر ترس از برادرش + تصاویر

دختر نوجوان وقتی با پسر مورد علاقه‌اش در خیابان راه می‌رفت ناگهان با دیدن برادرش از ترس فرار کرد اما اتفاق ناگواری رقم خورد.

خودکشی دختر نوجوان از ترس برادرش

به گزارش خبرگزاری مشهور : دختر نوجوان وقتی با پسر مورد علاقه‌اش در خیابان راه می‌رفت ناگهان با دیدن برادرش از ترس فرار کرد اما اتفاق ناگواری رقم خورد.

بررسی‌ها نشان می‌داد این دختر که کوهنورد نیز بوده دقایقی قبل از این حادثه همراه پسر جوانی در حال قدم زدن بوده که برادر 19 ساله‌اش آنها را در خیابان می‌بیند. دختر نوجوان از ترس برادرش به خانه فرارکرد و به پشت بام رفت و خودش را به پایین پرت کرد. در ادامه تحقیقات مشخص شد که پدر و مادر دختر نوجوان باهم اختلاف داشته و مدتی بود که او و برادرش به‌همراه مادر جدا از پدرشان زندگی می‌کردند.

شرح کامل ماجرا خودکشی دختر نوجوان چیست؟

بررسی ها نشان می داد این دختر که کوهنورد نیز بوده دقایقی قبل از این حادثه همراه پسر جوانی در حال قدم زدن بوده که برادر 19 ساله اش آنها را در خیابان می بیند. دختر نوجوان از ترس برادرش به خانه فرار کرد و به پشت بام رفت و خودش را به پایین پرت کرد. در ادامه تحقیقات مشخص شد که پدر و مادر دختر نوجوان باهم اختلاف داشته و مدتی بود که او و برادرش به همراه مادر جدا از پدرشان زندگی می کردند.

بازپرس غلامی از شعبه سوم دادسرای امور جنایی تهران دستور انتقال جسد به پزشکی قانونی و تحقیق از شاهدان را صادر کرد.

همچنین  ببینید :

مطالب و خبرهای این سایت بدون دخالت انسانی و فقط توسط نرم افزار از سایت های ایرانی گرداوری میشود. منبع هر مطلب در زیر آن درج شده است. اگر اطلاعاتی در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام : robot_post

درباره تکناک

این مطالب را نیز ببینید!

اینسا تاروردیوآ؛ مادرخوانده مافیا و رهبر گروه آمازون که شهر روستوف را در وحشت فرو برد

بدنام ترین زن گانگستر روسیه و مادرخوانده مافیا در شهر روستوف و حلقه جنایتکار اطراف …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *