خداحافظی امیر تتلو از خوانندگی با آهنگ میخوام صحت دارد؟


شایانیوز- امیرحسین مقصودلو ، معروف به امیر تتلو ، خواننده پر حاشیه و رپر معروف که در ترکیه ساکن است، بعد از مدت ها بالاخره آهنگ جدیدش را با نام میخوام منتشر کرده است. امیر تتلو پیش از انتشار این آهنگ ، موزیک می خوام را پیش فروش کرده بود و در صفحه تلگرامی خود اعلام کرده بود که آهنگ جدیدش را تنها در صورتی که با حمایت بالایی روبه رو شود منتشر خواهد کرد. اما به نظر می رسد تتلو با این آهنگ قصد دارد با دنیای خوانندگی خداحافظی کند. اما آیا خداحافظی امیر تتلو از خوانندگی صحت دارد؟ در ادامه با ما همراه باشید.

خداحافظی امیر تتلو از خوانندگی صحت دارد؟ 

تتلو امروز چهارشنبه 10 دی 99 ، اهنگ جدید خود را با نام میخوام منتشر کرده است. وی در بخشی از این آهنگ اشاره می کند که میخوام بذارم کنار خوانندگیمم .. استفاده همین عبارت در بخشی از آهنگ جدید تتلو موجب شده است که برخی از کاربران فضای مجازی کنجاو شوند که آیا تتلو قصد خداحافظی با خوانندگی دارد و یا فقط متن و شعر ترانه میخوام تتلو به این صورت بوده است. در ادامه می توانید متن آهنگ تتلو میخوام را مشاهده کنید.

متن ترانه آهنگ میخوام تتلو

همانطور که اشاره کردیم تتلو در بخشی از آهنگ جدید میخوام از عبارت میخوام بذارم کنار خوانندگیمم استفاده کرده که موجب کنجاوی کاربران شده است. آیا تتلو قصد خداحافظی با خوانندگی را دارد؟ در ادامه بخشی از متن ترانه تتلو را قرار داده ایم.

عینِ تو رو می سازم هفت هشت تا من هر دفعه چتَم

میخوام همه رفیقامو با هم ببینم

توو شهرِ خودم بکنم رانندگی من

میخوام بگیرم همه چیو بازم به *

میخوام اصاً بذارمش کنار خوانندگیم هم

من توو خونه سالیانِ دراز خوابیدم

توو هر شهری یه پاسگاه دیدم

به تنم پیِ هر چه هدف خواست مالیدم

الکی مثِ تو، نکردم ماست مالی نه

آآ، تازه چراغت روشن شد

ها، دیدی توو کلِ تاریخ

……

 منبع شایا نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *