خبر خوش برای علیرضا بیرانوند؛ جدایی ایوان لکو از آنتورپ


 اتفاقی که بیرانوند منتظر رخ دادن آن بود احتمالا فردا خواهد افتاد. جدایی ایوان لکو سرمربی آنتورپ همان چیزی است که این روزها بیرانوند انتظار آن را می‌کشد. بیرو که بعد از دو بازی حضور در ترکیب آنتورپ با مصاحبه عجیب سرمربی این تیم دوباره به نیمکت برگشت با تغییر سرمربی این تیم شاید قید جدایی از این تیم بلژیکی را بزند.

در همین خصوص  سایت «Het Nieuwsblad» بلژیک در خبری اعلام کرد که ممکن است بازی فردا (یکشنبه) تیم آنتورپ مقابل شارلوا آخرین دیدار ایوان لکو به عنوان سرمربی آنتورپ باشد. این سایت نوشت: «احتمال اینکه لکو با باشگاه چینی به توافق برسد زیاد است. به نظر می‌رسد هم آنتورپ و هم اطرافیان لکو در حال آماده سازی برای تغییر هستند.»

همچنین سایت «voetbalprimeur» نوشت: «لوسیانو دو اونوفریو و پاول گاینزس (به ترتیب مدیر و مالک باشگاه آنتورپ) به دنبال انتخاب یک جانشین هستند. مدیر باشگاه اولویت را به انتخاب ویلموتس داده است اما مالک باشگاه کسی را دوست دارد که علاوه بر دارا بودن شخصیت ویلموتس، رزومه قوی‌تری داشته باشد. هواداران آنتورپ هم مشتاق سرمربی سابق بلژیک نیستند.»

باید دید در نهایت لکو بلژیک را به مقصد چین رها خواهد کرد تا بیرانوند همچنان امیدورا به حضور در ترکیب آنتورپ باشد یا نه.منبع شایا نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *