حضور شاهد کاپور در یکی از سریال های اینترنتی + جزئیات

سایت جدولیاب نوشت:

جدولیاب، ترجمه: سمیرا فیض آبادی: طی چند سال گذشته، برجسته ترین ستاره های سینمای هند نظرشان را در رابطه با حضور در سریال های اینترنتی تغییر داده اند. اما امروز ، با رونق سریال‌های دیجیتالی، رنسانس عصر جدیدی ایجاد شده است و چندین ستاره برتر بالیوود در حال پریدن روی این باند هستند! و اکنون شاهد کاپور جدید‌ترین بازیگری است که به این کمپ ملحق شده است. شاهد کاپور بازیگری را در سال ۲۰۰۴ با فیلم «عشق وشق» آغاز کرد و حالا یکی از موفق ترین و مطرح ترین ستاره های لیست یک بالیوود می باشد. «کبیر سینگ» آخرین فیلم اکران شده از این بازیگر جوان، یکی از موفق ترین و پرفروش ترین فیلم های سال گذشته بود.

شاهد کاپور در سریال های اینترنتی

یک منبع خبری معتبر اعلام کرده است که شاهد کاپور به تازگی قرارداد بازی در یک سریال دیجیتال بزرگ به کارگردانی راج نیدیمورو کریشنا دی کی، کارگردان‌های فیلم‌های «استری» و «مرد خانواده» را امضا کرده است. بعد از موفقیت فیلم «The Family Man» به ویژه در فضای اینترنتی، تعدادی از غول های سرویس خدمات اینترنتی در حال مذاکره با کارگردان این فیلم بودند تا برای آنها یک کار جدید تولید کند و نهایتا برای تولید یک اثر اورجینال که تمام ملزومات یک فیلم بالیوود تمام عیار را دربردارد با آنها قرارداد بسته شد. آنها برای نقش اول این سریال به شاهد کاپور پیشنهاد دادند و خوشبختانه شاهد کاپور از داستان خوشش آمد و بازی در این سریال بزرگ را پذیرفت و قطعا شاهد یک ورود بزرگ و باشکوه از شاهد کاپور در این قاب جدید خواهیم بود. پیش تر گفته شده بود این ستاره قابل و پرتوان هندی قراردادی به مبلغ ۱۰۰ کرور با نتفلیکس امضا کرده است و این پروژه هم جزئی از همان قرارداد است.

حالا باید منتظر اعلام زمان شروع فیلمبرداری این سریال از عوامل سازنده باشیم. شاهد کاپور که در حال حاضر مشغول بازی در فیلم ورزشی «نیو جرسی» است شاهد کاپور اخیرا به خاطر شرایط پیش آمده تحت تاثیر کرونا دستمزد دریافتی اش برای این فیلم را به میزان نصف مبلغ قرارداد کاهش داد. این بازیگر بااستعداد هندی، ابتدا باید تعهدش نسبت به آن پروژه را تکمیل کند و بعد از آن فیلمبرداری این سریال آغاز خواهد شد. او همچنین قرارداد بازی در فیلم دیگری به نام «Yoddha» به کارگردانی شاشانک کیتان را بسته است. راج و دی کی، این دو کارگردان کاربلد هندی در صدد تولید چند اثر اینترنتی دیگر نیز هستند که برای یکی از آنها قصد دارند پریانکا چوپرا را به کار بگیرد.

[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *