جزئیات مهاجرت مهدی مدرس خواننده موسیقی پاپ از ایران

سایت جدولیاب نوشت:

در این مطلب از جدولیاب ، توضیحاتی درباره جزئیات مهاجرت مهدی مدرس خواننده موسیقی پاپ از ایران خواهیم داشت! با ما همراه باشید. مهدی مدرس ، خواننده موسیقی پاپ از ایران مهاجرت کرد!

او ویدئویی منتشر کرد که این خبر را تایید می‌ کند! مهدی مدرس در ویدئوی مذکور می ‌گوید که با حضور در یک شبکه فارسی زبان از دلایل مهاجرت و ممنوع ‌الفعالیت بودن خود سخن خواهد گفت.

مهدی مدرس (متولد متولد ۲۸ بهمن ماه سال ۱۳۶۱ شمسی در تهران) به صورت حرفه ای از سال ۱۳۷۴ شمسی وارد این عرصه موسیقی شد و کنسرت های خصوصی زیادی از طرف شرکت ها داشت، اولین ترانه وی، ” نارفیق ” نام داشت که یک بار به صورت دوصدایی به همراه فرزاد فرزین و یک بار نیر به صورت تک صدایی در سال ۱۳۸۱ شمسی عرضه شد.

قطعات مستقل زیادی را منتشر کرده است؛ اما بیشتر به خاطر اجرای مشترک ترانه ‌ای با نام پشت صحنه با حضور محسن چاوشی ، فرزاد فرزین ، امید عامری و مهدی مقدم شناخته می ‌شود. جالب است بدانید ریتم عمدتا شاد و شش و هشت آثار او باعث شده بود که کنسرت‌ های این خواننده کنسرت‌ هایی خوشحال لقب بگیرند! و خیلی‌ ها برای گذراندن لحظاتی شاد و پرانرژی به سالن کنسرت وی بروند.

اینستاگرام مهدی مدرس

https://www.instagram.com/mehdimodarres

 

[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *