جزئیات شهادت پاسدار بسیجی محمد محمدی در درگیری با اراذل و اوباش تهرانپارس

سایت جدولیاب نوشت:

در این مطلب از جدولیاب ، توضیحاتی درباره جزئیات شهادت پاسدار بسیجی محمد محمدی خواهیم داشت! با ما همراه باشید.  پاسدار بسیجی محمد محمدی از بسیجیان پایگاه مقاومت بسیج انصارالامام تهران ، ۲۷ مهر ماه سال ۱۳۹۹ شمسی حوالی ساعت ۱۹ ضمن درگیری با ۷ نفر از اراذل و اوباش تهرانپارس مورد ضرب و جرح با چاقو قرار گرفت و شهید شد.

بر اساس اظهارات شاهدان حادثه، اراذل و اوباش در حین پارک ماشین و خرید نان به اتومبیل خانمی برخورد کرده بودند که پس از اعتراض آن خانم و ورود نانوا به ماجرا درگیری آغاز شد. به گفته شاهدان، اراذل و اوباش با الفاظ بسیار رکیک و ناموسی و با صدای بلند، خانم مورد نزاع و نانوا را مورد خطاب قرار داده بودند و فضای رعب و وحشت در محله ایجاد نمودند، در همین حین پاسدار بسیجی محمد محمدی وارد صحنه شده است و از اراذل و اوباش درخواست می ‌کند که در انظار عمومی، عفت کلام را رعایت نمایند و به درگیری خاتمه دهند.

اما اراذل و اوباش که در ابتدا ۲ یا ۳ نفر بودند، به فحاشی ادامه دادند و با این پاسدار بسیجی نیز درگ یر شدند و سایر دوستان خود را نیز مطلع کردند؛ در جریان این درگیری، یکی از این اراذل که از قبل چاقویی را با خود به همراه داشت، به پهلوی این بسیجی ضربه وارد می ‌کند که به دلیل عمق زیاد این ضربه و پاره شدن ریه و قلب بسیجی محمد محمدی ، تلاش ‌های پزشکان برای مداوا و احیای وی بی نتیجه ماند و این بسیجی به شهادت رسید.

گفتنی است دو نفر از این اراذل در صحنه جرم دستگیر شده ‌اند و ۵ نفر دیگر از جمله ضارب متواری هستند.

اما سردار حمید هداوند جانشین فرمانده انتظامی تهران بزرگ با اعلام خبر دستگیری عاملان شهادت بسیجی آمر به معروف در تهرانپارس اظهار داشت: پیرو خبر درگیری منجر به فوت یکی از شهروندان در خیابان استخر بر اثر اصابت چاقو از ناحیه پهلو و متواری شدن ضاربین و با توجه به اینکه فرد مضروب به جهت امر به معروف و نهی از منکر توسط اراذل و اوباش، جان باخته بود، دستگیری عوامل به‌طور ویژه در دستور کار پلیس تهران قرار گرفت. در راستای اجرای تدابیر و با تلاش کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران، عاملان قتل بسیجی «محمد محمدی» ۳۹ساله در کمتر از ۲۴ ساعت  در حوزه کلانتری ۱۴۶ حکیمیه دستگیر شدند.

۴ نفر از عوامل به هویت آرمان ۱۸ ساله، مهدی ۲۶ساله، هادی ۲۴ساله و افشار ۳۵ساله در منطقه خاک سفید دستگیر شدند که در تحقیقات پلیسی به مشارکت در نزاع منجر به قتل با انگیزه نزاع و درگیری اعتراف کردند.

پلیس اجازه نمی دهد عده‌ای اراذل و اوباش، آرامش و امنیت شهروندان را به مخاطره بیندازند.

 

[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *