جزئیات ساخت فیلم سینمایی قطار سریع السیر با بازی لیدی گاگا و برد پیت

سایت جدولیاب نوشت:

در این مطلب از جدولیاب ، توضیحاتی درباره جزئیات ساخت فیلم سینمایی قطار سریع السیر با بازی لیدی گاگا و برد پیت خواهیم داشت! با ما همراه باشید. لیدی گاگا در فیلم اکشن قطار سریع ‌السیر (Bullet Train) سونی به کارگردانی دیوید لیچ به برد پیت پیوست!

پیش از این دو ستاره، بازیگران دیگری چون جویی کینگ ، آرون تیلور جانسون ، زازی بیتس ، برایان تایری هنری و مایکل شنان نامزد اسکار به این پروژه ملحق شده بودند. زک الکویتس ، نویسنده‌ ی فیلمنامه براساس رمانی ژاپنی اثر کوتارو ایساکا است.

داستان فیلم اکشن قطار سریع ‌السیر (Bullet Train) در مورد گروهی از آدمکش ‌ها درون یک قطار سریع ‌السیر در توکیو است که با یکدیگر تضاد منافع پیدا می کنند!

منابع نزدیک به پروژه می ‌گویند نقش لیدی گاگا کوتاه است و از بازیگران اصلی نیست! کلی مک ‌کورمک و آنتوان فوکوا به همراه بریتنی موریسی از استودیوی سونی از جمله تهیه‌ کنندگان فیلم خواهند بود.

انتظار می ‌رود قطار سریع ‌السیر (Bullet Train) فیلم بعدی گاگا باشد! چرا که گوچی (Gucci) به کارگردانی ریدلی اسکات هنوز راه درازی تا مرحله‌ ی تولید دارد. لیدی گاگا در فیلم اسکات در مقابل رابرت دنیرو ، ال پاچینو ، جرد لتو و آدام درایور جلوی دوربین می‌ رود.

 

[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *