جزئیات ساخت سریال هیولا ۲ به کارگردانی مهران مدیری

سایت جدولیاب نوشت:

در این مطلب از جدولیاب ، توضیحاتی درباره جزئیات ساخت سریال هیولا ۲ به کارگردانی مهران مدیری خواهیم داشت! با ما همراه باشید.  مهران مدیری در حالی قصد دارد فصل دوم سریال هیولا را در شبکه نمایش خانگی کلید بزند که ظاهرا غیر از خود وی، از سایر بازیگران فصل یک در آن خبری نیست! و پیمان قاسمخانی هم به دلیل درگیر بودن در ساخت خوب، بد، جاف ۳ ، امکان حضور همه جانبه و نظارت کامل روی مراحل مختلف نگارش این سریال را ندارد!

سریال هیولا ۲

مهران مدیری در کنار پروژه هیولا ، اخیرا به جمع بازیگران فیلم ” خائن کشی ” به کارگردانی مســعود کیمیایی هم اضافه شده است. طبیعتا در این شرایط وضعیت خود وی هم سخت تر از زمان ساخت فصل اول است. هفت صبح در گزارشی از تازه ترین تغییرات هیولا خبر داده است.

اینکه مهران مدیری برای فصل دوم هیولا از کدام بازیگران استفاده خواهد کرد، هنوز دقیق مشخص نیســت اما این را می دانیم که قصد دارد دست روی بازیگران درجه یک بگذارد. ضمن اینکه طبق شــنیده ها، مهران مدیری مانند فصل اول هیولا ، در این فصل هم به ســراغ تیم قدیمی خود نخواهد رفت و از ترکیبی اســتفاده خواهد کرد که پیشتر نمونه آن را در هیچکدام از سریال های وی سراغ نداشته ایم!

کامران کامروا شــخصیت پیچیده ای بود که بخش مهمی از جذابیت های فصل اول هیولا به حضور او بر می گشــت؛ شخصیتی که مهران مدیری برای ایفای آن بهترین انتخاب بود. حالا در فصل دوم، مدیری این شخصیت را حفظ خواهد کرد. هنوز نمی دانیم داستان فصل دوم از کجا شروع می شود و آیا قرار است ماجرا را بلافاصله بعد از آزادی کامران کامروا ببینیم یا در زمانی دیگر و شرایطی متفاوت پیش خواهد رفت، اما هرچه هست این را مطمئنیم که داستان هیولا ۲ هم درســت مثل فصل اول درباره مفاسد اقتصادی است و کامران کامروا احتمالا باز هم بعد از آزاد شدن از زندان در همان سمت و سو حرکت خواهد کرد و پای فساد اقتصادی دیگری را به میان خواهد کشید.

پیمان قاسم خانی چندوقت پیش در گفت و گو با فریدون جیرانی توضیح داده بــود که با مهران مدیری امسال احتمالا همکاری خواهیم داشت. سریالی که امیر برادران می‌ نویسد و من در طراحی و مشاوره کمک می کنم.

گویا در واقع قرار است نوع همکاری پیمان قاسم خانی با فصل دوم هیولا در همین اندازه باشد! پیمان قاسم خانی در حال حاضر مشغول ساخت فصل سوم خوب بد جلف برای شــبکه نمایش خانگی است و این کار تمام وقت وی را پر کرده است. بنابراین فرصت زیادی برای وقت گذاشتن روی فیلمنامه هیولا ۲ را ندارد. به احتمال زیاد یا همانطور که خود وی گفته اســت صرفا طرحی برای سریال نوشته است و سایر بخش های کار توسط امیر برادران پیش می رود یا گهگاه نظارتی روی آن دارد.

 

[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *