جزئیات ساخت سریال سلام بمبئی برای شبکه خانگی

سایت جدولیاب نوشت:

در این مطلب از جدولیاب ، توضیحاتی درباره جزئیات ساخت سریال سلام بمبئی برای شبکه خانگی خواهیم داشت! با ما همراه باشید. در شرایطی که قربان محمدپور به تازگی برای ساخت فیلم سینمایی سلام بمبئی۲ ، پروانه ساخت گرفته بود و حتی مذاکرات اولیه با بازیگران این فیلم هم انجام شده بود، عقب افتادن فیلمبرداری این فیلم به علت کرونا باعث شد تهیه ‌کننده و کارگردان فیلم تصمیم تازه ‌ای برای این پروژه بگیرند!

با تصمیم سازندگان، ادامه داستان سلام بمبئی در قالب یک سریال برای شبکه خانگی در پانزده تا بیست قسمت ساخته می‌ شود. سریالی که این روزها نگارش پانزده قسمت آن تمام شده است و قرار است نسخه سینمایی هم از این سریال آماده شود.

سریال سلام بمبئی مانند فیلم سینمایی خود، با ترکیب بازیگران سینمای هند و ایران ساخته می ‌شود با وجود توافق با چند بازیگر هندی قسمت اول احتمال حضور بازیگران ایران فیلم سینمایی سلام بمبئی به خصوص محمدرضا گلزار در این سریال پایین است!

لازم به بیان است سلام بمبئی یک فیلم به کارگردانی و نویسندگی قربان محمدپور و به تهیه ‌کنندگی جواد نوروزبیگی محصول سال ۱۳۹۴ شمسی است. این فیلم به سبک عاشقانه (رمانتیک)، در فضایی متعادل به زبان‌ های فارسی، انگلیسی و هندی محصول مشترک ایران و هند می ‌باشد. سلام بمبئی، دومین محصول مشترک سینمای هند و ایران پس از همای سعادت با بازی محمدعلی فردین و وحیده رحمان و سانجیو کومار بازیگران سرشناس سینمای هند است و آن را در گونه فیلم‌ های تجاری و سرگرمی می‌ توان تعریف کرد. این فیلم در صدا و سیما یکبار از شبکه پنج سیما با دوبله فارسی و یکبار از شبکه آی ‌فیلم بازپخش شد.

سلام بمبئی داستان آشنایی یک دختر هندی (با بازی دیا میرزا) و یک پسر ایرانی به نام علی (با بازی محمدرضا گلزار) را روایت می ‌کند که هر دو دانشجوی پزشکی هستند و درگیر اتفاقات پیچیده‌ ای در مورد این دو جوان می‌ شوند…

 

[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *