جزئیات انتشار اولین آلبوم پارسا خائف با عنوان هفت الف +دانلود

سایت جدولیاب نوشت:

در این مطلب از جدولیاب ، توضیحاتی درباره جزئیات انتشار اولین آلبوم پارسا خائف با عنوان هفت الف خواهیم داشت! با ما همراه باشید. اولین آلبوم پارسا خائف با عنوان هفت الف هفتم آبان ماه سال ۱۳۹۹ شمسی روانه بازار می شود.

آلبوم موسیقی هفت الف

محمد عبداللهی ، مدیر تولید اولین آلبوم پارسا خائف با عنوان هفت الف درباره این اثر هنری، گفت: ” شروع ساخت قطعات این آلبوم از اواسط سال گذشته آغاز شد. این اثر موسیقایی پس از حدود یک‌ سال تلاش، هم‌ اکنون آماده‌ انتشار است. “

گفتنی است این آلبوم شامل هفت قطعه موسیقی با صدای پارسا خائف و آهنگسازی و تنظیم مهیار علیزاده است که علاوه بر زبان فارسی، دو قطعه‌ موسیقی فاخر به زمان مادری پارسا یعنی آذربایجانی را نیز شامل می شود. در این آلبوم از کلام حضرت مولانا و اساتید معاصر ادبیات فارسی همچون هوشنگ ابتهاج ، محمدعلی بهمنی ، زنده ‌یاد گلچین گیلانی و اهورا ایمان بهره برده شده است و کلام قطعات موسیقی آذربایجانی که تنظیم جدید مهیار علیزاده را بر خود دیده‌ اند، علاوه بر ادبیات فولکلور آذربایجان، شعری از شاعر آذربایجانی، زنده‌ یاد حسین جاوید است.

پارسا خائف ، خواننده نوجوانی است که در فصل اول برنامه استعدادیابی عصر جدید ، استعداد خود را در خوانندگی به نمایش گذاشت و یکی از پنج برگزیده نهایی این مسابقه شد!

[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *