صفحه اصلی / خبرهای داغ / تلاش نافرجام پیرمرد فرانسوی برای کشتن یک مگس به منفجر شدن خانه اش انجامید

تلاش نافرجام پیرمرد فرانسوی برای کشتن یک مگس به منفجر شدن خانه اش انجامید

مردی فرانسوی بعد از اینکه تلاش کرد با استفاده از یک مگس کش برقی مگسی را بکشد باعث انفجار خانه اش شد. این مرد فرانسوی هشتاد و چند ساله می خواست آرام نشسته و غذایش را بخورد که صدای وز وز مگسی شنید. وی که نمی توانست با حضور و صدای مگس روی غذا خوردنش تمرکز کند، مگس کش برقی اش را برداشت و به دنبال مگس افتاد که ناگهان انفجاری بزرگ در خانه رخ داد. ظاهراً کپسول گازی که در خانه او بود نشتی داشته و همین موضوع باعث انفجار و تخریب خانه اش شده است. این انفجار آنقدر بزرگ بود که آشپزخانه و بخشی از سقف خانه این مرد روستایی را ویران ساخت.

منفجر کردن خانه به خاطر کشتن یک مگس

اما پیرمرد فرانسوی از این حادثه جان سالم به در برده و تنها دست هایش دچار سوختگی خفیف شد، هر چند در ادامه این سانحه برای معاینات بیشتر به بیمارستان منتقل گردید. اکنون که خانواده او در حال تعمیر خانه هستند، این مرد فرانسوی در یک مرکز نگهداری از سالمندان ساکن شده است. حوادثی اینچنینی که در آن ها افراد خودشان یا اطرافشان را به صورت تصادفی منفجر می کنند بسیار رخ می دهد. در سال ۲۰۱۷ نیز مردی به نام الکساندر ساشا چچیک هنگامی که می خواست در ماشینش با یک نارنجک عکس بگیرد خود را منفجر کرده و کشته شد زیرا ناخواسته پین نارنجک را بیرون کشیده بود.

منفجر کردن خانه به خاطر کشتن یک مگس

این مرد روسی ۲۶ ساله در اثر این حادثه در جا کشته شد. ظاهراً او برای تحت تاثیر قرار دادن دوستانش دست به انجام این کار خطرناک زده بود. ماجرای انفجار خانه مرد فرانسوی به خاطر تلاش وی برای کشتن یک مگس با استفاده از مگس کش نگارنده را به یاد سکانسی جذاب و به شدت خنده دار از سریال بریکینگ بد انداخت که در آن والتر وایت قصد دارد یک مگس را در لابراتوار تولید متامفتامین بکشد اما تلاش های وی در این زمینه به ماجراهای خنده دار و غیرمنتظره ای می انجامد.


منبع سایت rooziato

مطالب و خبرهای این سایت بدون دخالت انسانی و فقط توسط نرم افزار از سایت های ایرانی گرداوری میشود. منبع هر مطلب در زیر آن درج شده است. اگر اطلاعاتی در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام : robot_post

درباره سهراب

این مطالب را نیز ببینید!

۱۲ نشانه ای که هشدار می دهند وقت پایان رابطه عاطفی تان رسیده است

افکار وسواس گونه، حواس پرتی دائم و فقدان یکباره علاقه به سرگرمی هایی که زمانی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *