تصویری جدید از بارانا دختر علیرضا بیرانوند در زمین تمرین

سایت جدولیاب نوشت:

علیرضا بیرانوند مرد شماره یک تیم ملی فوتبال کشورمان که به عنوان دروازه بان در تیم آنتورپ بلژیک حضور دارد خانواده اش را نیز به آن جا برده و با انتشار استوری در صحفه شخصی اش از حضور آن ها در کنار خود خبر داده است.

علیرضا بیرانوند

بارانا دختر علیرضا بیرانوند

علیرضا بیرانوند همچنان مصدوم است. دروازه بان شماره یک ایران به دلیل مصدومیت اردوی تیم ملی را از دست داد. او به دلیل آسیب دیدگی همسترینگ پا همچنان از میادین به دور است و نمی تواند بازی کند. بیرانوند البته این روزها یک دلخوشی بزرگ دارد و آن هم حضور خانواده اش در بلژیک است. این هم تصویری از دختر بیرانوند است که در تمرین دیروز آنتورب حاضر شد.

رقیب بیرانوند در بلژیک

کار سختی برای حضور در ترکیب اصلی تیم آنتورپ دارد چرا که باید با جان بوتز که در دیدارهای تدارکاتی و فینال جام حذفی فوتبال بلژیک عملکرد خوبی داشته، برای حضور در دروازه آنتورپ رقابت کند. البته در این میان داور ماتیاس دروازه‌بان جوان کروات هم به عنوان دروازه‌بان سوم در تیم بیرانوند حضور دارد.

سرمربی آنتورپ در مورد داور ماتیاس دروازه‌بان کروات آنتورپ اضافه کرد: ۲ دروازه‌بان سال گذشته جدا شدند اما ماتیاس الان یک جام همراه ما دارد و این موضوع خوبی برای او است.

وی در مورد اینکه با حضور جان بوتر، علیرضا بیرانوند و داور ماتیاس چه کسی دروازه‌بان اول تیمش برای فصل پیش رو خواهد بود، گفت: من همیشه از بهترین‌ها و فردی که خوب باشد دفاع می‌کنم. ودران رونجه به عنوان مربی دروازه‌بان‌ها با آنها کار می‌کند.

او مربی دروازه‌بان‌های خیلی خوبی است و در ۳ سال گذشته در این تیم حضور داشته. رونجه را از مدت‌ ها قبل می‌ خواهیم و حضور او یک امتیاز بزرگ برای ما است چرا که او هم همیشه می‌ خواهد برنده باشد.

بارانا دختر علیرضا بیرانوند و پسرش طاها

علیرضا بیرانوند در سال ۱۳۸۹ وقتی ۱۸ ساله بود ازدواج کرد که ثمره آن یک پسر بنام طاها و یک دختر بنام بارانا متولد سال ۹۵ می باشد. می گوید یکی از دلایل موفقیت های من، زود ازدواج کردنم بود چون بعد از تمرین مجردها به تفریح می پردازند و حاشیه اطرافشان زیاد می شد اما من همیشه بعد از تمرین همسر و فرزندانم منتظرم هستند و مستقیم به خانه می روم

[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *