تصاویری از آناستازیا صاحب بزرگترین گونه های جهان + عکس قبل عمل

سایت جدولیاب نوشت:

آناستازیا یک زن ۳۰ ساله که صاحب بزرگ ترین گونه های دنیا است و به گفته ی خودش آنقدر ژل به صورتش تزریق کرده که حسابش از دستش خارج شده، مدعی است گونه‌هایش هنوز خیلی کوچک‌اند! آناستازیا پوکرشچو ، مدل اینستاگرامی از چهار سال پیش که برای اولین بار به گونه‌هایش ژل تزریق کرد، تا به حال ۲ هزار دلار خرج این کار کرده است و می‌گوید قصد دارد به این کار ادامه دهد. آناستازیا که اهل شهر کی‌یف اوکراین است، خودش به گونه‌هایش ژل تزریق می‌کند و می‌گوید عاشق تغییری شد که این کار به چهره‌اش داده است. او می گوید: “شاید فکر کنید گونه‌هایم زیادی بزرگ اند ولی من فکر می کنم یک کمی هم کوچک اند و باید به زودی دوباره تجدیدشون کنم.”

اما آناستازیا نه فقط به گونه هایش بلکه به لب ها و گوشه دهانش هم ژل تزریق کرده است. او به پیشانی خود هم بوتاکس تزریق کرده و فرم فک و چانه اش را تغییر داده است.در حقیقت آناستازیا آنقدر عمل زیبایی روی صورتش انجام داده که می گوید حسابش از دستش خارج شده. آناستازیا تصاویر چهره به شدت تراش خورده ی خود را با افتخار در اینستاگرامش که بیشتر از ۲۲۰ هزار دنبال کننده دارد منتشر می کند و می گوید “می‍داند که عجیب به نظر می رسد”. او همچنین می گوید: “عاشق شان هستم. دوست دارم اینطوری باشند و خیلی خوشحالم. خودم به قسمت های دیگر صورتم هم مرتب ژل و بوتاکس می کنم.” با این حال او می گوید پیام های توهین آمیزی هم در فضای مجازی دریافت می کند.

آناستازیا می گوید: “کسانی بوده اند که به من گفته اند فاحشه ی زشت و اینکه باید خودم را بکشم، ولی وقتی این پیام ها را می بینیم به آن ها فقط می خندم و توجهی نمی کنم.” چند ماه قبل آناستازیا در یک برنامه ی تلویزیونی انگلیسی به صورت مجازی حاضر شد و به مجریان برنامه گفت علیرغم هشدارهای پزشکان دست از تزریق ژل به خود برنخواهد داشت. وقتی مجری برنامه از آناستازیا پرسید چرا تصمیم گرفت چهره اش را تغییر دهد او در جواب گفت: “عاشق این قیافه ام هستم.” “قبلاً مثل یک موش خاکستری بودم. دماغم خیلی بزرگ بود. ولی حالا که گونه ها و لب هایم بزرگ است بینی ام دیگر بد به نظر نمی رسد.” او با انکار خطرات ناشی از تزریق ژل به خود گفت: “می تواند خطرناک باشد ولی من این کار را با دکترها انجام می دهم و خودم هم دارم یک دوره ی زیباسازی به صورت مجازی می گذرانم.”

آناستازیا پوکرشچوک پیش از انجام عمل های زیبایی

[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *