صفحه اصلی / بیوگرافی چهره های معروف / بیوگرافی نیلوفر بیانی | تصاویر

بیوگرافی نیلوفر بیانی | تصاویر

بیوگرافی نیلوفر بیانی فعالان محیط زیست را در ادامه در این بخش از مجله تکناک بخوانید.

بیوگرافی نیلوفر بیانی +تصاویر

نیلوفر بیانی

نیلوفر بیانی که در ایران متولد شده است، فارغ التحصیل دانشگاه مک گیل کانادا و تبعه این کشور به شمار می‌رود. وی پیش از بازگشت به ایران با برنامه محیط زیست سازمان ملل در تورنتو کار می‌کرد.

نیلوفر بیانی در دی ماه ۹۶ به همراه هشت فعال محیط زیست دیگر در ارتباط با فعالیت‌های موسسه «حیات‌وحش میراث پارسیان» بازداشت شد.

کاووس سید امامی، دیگر متهم این پرونده و رئیس سازمان غیردولتی میراث حیات وحش پارسیان، مدت کوتاهی پس از بازداشت در زندان خودکشی کرد . موضوع خودکشی با استناد به تصاویر ضبط شده از لحظه خودکشی این فرد ، توسط خانواده ی وی تائید شد .

نیلوفر بیانی به جرم همکاری با دولت متخاصم آمریکا به تحمل ۱۰ سال حبس محکوم شده است .

بیشتر ببینید :بیوگرافی هومن جوکار | تصاویر

چرا درهای کشور باز است ؟

معصومه ابتکار یکی از مسوولانی است که با همین سیاست «درهای باز» و استفاده از تجربه سایر کشورها و امثال آن، سال‌ها بر مسند ریاست محیط زیست این کشور تکیه زدند. حال باید دید که نتیجه این نوع مدیریت، خوش بینی به دوتابعیتی‌ها و چندتابعیتی‌ها، شبکه سازی و استفاده از «تجارب بین المللی» در زمینه محیط زیست چه بوده است.

مطالب و خبرهای این سایت بدون دخالت انسانی و فقط توسط نرم افزار از سایت های ایرانی گرداوری میشود. منبع هر مطلب در زیر آن درج شده است. اگر اطلاعاتی در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام : robot_post

درباره تکناک

این مطالب را نیز ببینید!

بیوگرافی و شهادت میلاد خسروی

بیوگرافی و شهادت میلاد خسروی استوار یکم مامور کلانتری + عکس

بیوگرافی و شهادت میلاد خسروی استوار یکم مامور کلانتری + عکس استواریکم میلاد خسروی مامور …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *