صفحه اصلی / بیوگرافی هنرمندان / بیوگرافی مگان پورمر بازیگر و مدل و خواهرش کتی پورمر +پدرش مسکن مهر

بیوگرافی مگان پورمر بازیگر و مدل و خواهرش کتی پورمر +پدرش مسکن مهر

بیوگرافی مگان پورمر بازیگر و مدل و خواهرش کتی پورمر +پدرش مسکن مهر به همراه جزئیات کامل را در ادامه این بخش از سایت تکناک مشاهده نمایید.

بیوگرافی مگان پورمر بازیگر

نام واقعی مگان، نگین باقری پرمهر است. مگان پُرمِر متولد ۱۴ ژوئن سال ۱۹۹۲ برابر با ۲۴ خردادماه ۱۳۷۱ در ایران، با قدی به اندازه یک متر و ۷۳ سانتی متر (۱۷۳). پدر مگان (نگین) شاپور پرمهر است. مهندس ساختمان و فعال در زمینه ساخت و ساز که در سال ۸۹ در سن ۴۹ سالگی از دنیا می رود.

بیوگرافی مگان پورمر بازیگر و مدل و خواهرش کتی پورمر +پدرش مسکن مهر

بعد از آنکه که چهره مگان، عکس روی جلد مجله کازموپولیتن ۲۰۱۷ شد، شهرتش بالا گرفت. او همچنین روی جلد مجله Women’s Health Middle East and Tehran (سلامت زنان خاورمیانه و زنان) ظاهر شد.

پدرش شاپور باقری پرمهر کیست؟

او دختر شاپور باقری پرمهر است که سالها پیش پول مردم که برای مسکن مهر سرمایه گذاری کرد را کلاهبرداری کرد

در اینباره یکی از کاربران از خواهرش کتی سوال پرسیدند:

‏چرا باباتون پول مسکن مهر مردم بیچاره رو خورده ؟
کتی پاسخ داده. خوردیم که خوردیم از سفره انقلاب برداشتیم بتوچه!

خبرگزاری ایرنا در گزارشی نوشته است که :

‘سعید طاهری’ یکی از مالباختگان در این خصوص گفت: آقای شاپور باقری پرمهر که خود را سازنده مسکن معرفی کرده بود، در نقاط مختلف شهر اقدام به ساخت و ساز می کرد و این ساختمان ها را با قیمت های نازلی پیش فروش می کرد.

وی افزود: این فرد علاوه بر مبالغی که از مردم می گرفت با شگردهای خاص از چندین بانک خصوصی نیز مبالغ سنگینی تسهیلات دریافت کرده بود.

طاهری بیان کرد: بعد از گذشت مدتی اعلام شد، فرد میلیاردر فوت کرده و تمام فعالیت های وی به بازماندگان رسیده است و از این تاریخ مشکل برای خریداران شروع شد.

وی افزود: از تاریخ درگذشت این فرد در سال 1384 تاکنون، برای احقاق حقوق از دست رفته خود به هرکجا مراجعه می کنیم با دربسته مواجه می شویم اما سیستم بانکی در این بین بیکار ننشسته و برای احقاق حقوق خود اقدام به واگذاری زیر قیمت ساختمان ها می کند در حالی که ما راه به جایی نداریم.

این فرد معترض گفت: سووال ما از مسوولان این است که چرا به فردی که از بانک های مختلف برای ملکی تسهیلات گرفته اجازه اینکار داده شده و ضمن آنکه چرا در این میان بانکهای تسهیلات دهنده در ضررمردم شراکت نمی کنند و فقط ساختمان ها را به نفع خود مصادره می کنند.

مطالب و خبرهای این سایت بدون دخالت انسانی و فقط توسط نرم افزار از سایت های ایرانی گرداوری میشود. منبع هر مطلب در زیر آن درج شده است. اگر اطلاعاتی در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام : robot_post

درباره سهراب

این مطالب را نیز ببینید!

بیوگرافی بهاره سرگل زایی دوبلور شرکت کننده عصر جدید

بیوگرافی بهاره سرگل زایی دوبلور شرکت کننده عصر جدید

بیوگرافی بهاره سرگل زایی دوبلور شرکت کننده عصر جدید را در سایت تکناک مشاهده نمایید. …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *