بیوگرافی محمدرضا آرین همسر بهنوش بختیاری

بیوگرافی محمدرضا آرین همسر بهنوش بختیاری را به همراه سوابق هنری و ماجرای جالب آشنایی و ازدواج در این بخش از مجله تکناک مشاهده کنید.

بیوگرافی محمدرضا آرین

آقای محمدرضا آرین نویسنده و کارگردان و فیلم نامه نویس عرصه فیلم و سینما ایرانی متولد دهه 1350 می باشد.

بیوگرافی محمدرضا آرین همسر بهنوش بختیاری

سوایق هنری

از مهم ترین آثار آقای آرین کارگردان و فیلنامه نویس میتوان به کلاه قرمزی و سروناز در سال 1381 ساخنه ایرج طهماسب و سریال ترش و شیرین را نام برد که در این سریال بازیگران مطرحی همچون ایرج طهماسب ، فاطمه معتمد آریا ، رضا عطاران و رضا فیض نوروزی حضور داشتند.

ازدواج و همسر

محمدرضا آرین در سال 1384 در برنامه جایزه بزرگ مهران مدیری کارگردان مطرح ایرانی با خانم بهنوش بختیاری آشنا شده و حاصل این آشنایی به ازدواج ختنم میشود ، شایان توجه است که این زوج هنری هنوز صاحب فرزند نشده اند.

بیوگرافی محمدرضا آرین

ماجرای استوری جنجالی بهنوش بختیاری

چند روز پیش خانم بختیاری در صفحه رسمی اینستاگرام خود استوری را منتشر کرد که حواشی بسیار زیادی داشت و عده ای فکر کردند که او از همسرش جدا شده است ، که این خبر توسط ایشان رد شد

خانم بهنوش بختیاری بازیگر سرشناس سینما با انتشار استوری در صفحه رسمی اینستاگرام خود نوشت و های نگه داشتن یک زن کنار خود مهر است نه مهریه زمانی که نه مهر است و نه عشق خداحافظی بهترین کار است همه مهر عالم به پای تو ولی خداحافظی بی مهر من.

بیشتر ببیند: بازیگر نقش ثریا در سریال نجلا کیست؟ +بیوگرافی سوگل طهماسبی

تصاویر بهنوش بختیاری و همسرش

تاکنون ،هیچ عکسی از این زوج منتشر نشده که این کار او، باعث شگفتی و تعجب کاربران شده است که علت منتشر نشدن و رسانه ای نشدن عکس این هنرمند چیست؟

عکس ها و تصاویر زیادی به عنوان همسر خانم بختیاری در فضای مجازی  و رسانه منتشر شده که هیچ کدام صحت ندارد و تصویری نیز یافت نمی شود.

با گذشت بیش از ده سال از ازدواجشان، تصویری دو نفره در پیج زن بازیگر به اشتراک گذاشته نشده و تنها با توضیح همسر علاقه ای به انتشار عکسش ندارد، بسنده کرده است

همسر بهنوش بختیاری کیست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *