بیوگرافی زهرا عبدالمحمدی خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس +درگذشت

بیوگرافی زهرا عبدالمحمدی خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس +درگذشت ایشان را در ادامه ای صفحه از سایت تکناک مشاهده نمایید.

بیوگرافی زهرا عبدالمحمدی

ایشان خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس بوده که متاسفانه امروز 24 آذر 1398 به دلیل سرطان جان به جان آفرین تسلیم کرده و به دیار ابدی شتافت.

بیوگرافی زهرا عبدالمحمدی خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس +درگذشت

خانم زهرا عبدالمحمدی در سال 1366 به دنیا آمده بود و از خبرنگاران حرفه ای کشورمان محسوب میشد که متاسفانه در سن 33 سالگی درگذشت.

ایشان سالها فعالیت خود را در خبرگزاری فارس انجام داد و سوابق مهمی در تهیه خبر دارد و برای خبرگزاری های مختلف کشور نی کار خبرنگاری انجام داده است که نقطه عطف فعالیت های او در خبرگزاری فارس بوده که به حوزه پارلمانی به تهیه خبر میپرداخت.

ایشان بسیار پر تلاش و کارامد بود و همیشه سعی میکرد که بهترین و کامل ترین خبرها را مخابره کند که از مهمترین ویژگیهای ایشان محسوب میشد.

سوابق و فعالیت ها

عبدالمحمدی دوره آموزش خبرنگاری را نیز در سال 87 در باشگاه خبری توانا طی و پس از اتمام این دوره فعالیت خود را در خبرگزاری فارس آغاز کرده بود.

وی به پاس فعالیت‌های خود بارها مورد تجلیل مجلس شورای اسلامی، شورای نگهبان، مرکز پژوهش‌های مجلس، کمیسیون‌های تخصصی مجلس، دیوان محاسبات و… قرار گرفته بود.

خبرگزاری فارس ضایعه فقدان این خبرنگار پرتلاش را به جامعه رسانه‌ای کشور تسلیت گفته و برای بازماندگان صبر مسئلت دارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای نگهبان، عباسعلی کدخدایی سخنگوی شورای نگهبان در اطلاعیه‌ای درگذشت زهرا عبدالمحمدی خبرنگار پرتلاش حوزه شورای نگهبان و پارلمانی خبرگزاری فارس را تسلیت گفت.

زهرا عبدالمحمدی خبرنگار حوزه شورای نگهبان و پارلمانی خبرگزاری فارس پس از طی یک دوره بیماری صبح روز یکشنبه (۲۴ آذر ۹۸) دارفانی را وداع گفت.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *