بوستان نهج البلاغه توسط این 3 متهم به آتش کشیده شد


سرهنگ علی محمدی رییس پایگاه دوم پلیس امنیت عمومی تهران گفت : ساعت 7 صبح روز گذشته وقوع  آتش سوزی در بوستان نهج البلاغه واقع در شمال غرب شهر تهران به مرکز فوریت های پلیسی اعلام و بلافاصله تیمی از ماموران کلانتری 140 باغ فیض همراه عوامل آتش نشانی به بوستان نهج البلاغه اعزام و پس از مهار آتش سوزی بوستان نهج البلاغه تحقیقات خود را برای بررسی علت این آتش سوزی آغاز کردند.

آتش سوزی عمدی بوستان نهج البلاغه

این مقام انتظامی عنوان کرد: بررسی اولیه ماموران کلانتری نشان از این داشت که 800 متر مربع از مراتع و فضای سبز این بوستان دچار حریق شده و در ادامه به ظن عمدی بودن آتش سوزی به علت و شناسایی عامل یا عاملان آتش سوزی پرداختند.

وی با اشاره به اینکه در این رابطه دو متهم شناسایی و برای بررسی های دقیق تر هر دو عامل آتش سوزی با هماهنگی های قضائی به پایگاه دوم پلیس امنیت عمومی انتقال یافتند، افزود: در تحقیقات پلیسی، عمدی بودن این آتش سوزی قوت گرفت و در ادامه متهم اصلی پرونده شناسایی شد.

دستگیری عاملان آتش زدن بوستان نهج البلاغه

رئیس پایگاه دوم پلیس امنیت عمومی ادامه داد: صبح امروز 17 تیرماه متهم اصلی پرونده در مخفیگاهش در حوالی خیابان ستارخان با هماهنگی های قضائی در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر و هر 3 متهم به بزه ارتکابی با همکاری یکدیگر اعتراف و علت آن را خودنمایی اعلام کردند.

رئیس پایگاه دوم پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ در پایان با اشاره به اینکه هر 3 متهم برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شدند، عنوان داشت : پلیس با افرادی که به مراتع و سرمایه های ملی آسیب بزنند قاطعانه برخورد خواهد کرد

منبع : رکنا


[تعداد: 0    میانگین: 0/5]منبع شایا نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *