صفحه اصلی / خبرهای داغ / بورس باید فردا پس فردا متعادل شود!

بورس باید فردا پس فردا متعادل شود!

در حالی که طی دو هفته اخیر بازار سهام بیش از ۲۰ درصد افت ارزش داشت و خروج سرمایه از این بازار شدت گرفته است اما روند بازار سرمایه در روزهای آتی چگونه پیش می‌رود؟

وی افزود: من فکر می‌کنم ما در حال پوست‌اندازی در بازار سرمایه هستیم یا به نوعی جابه‌جایی لیدر بازار سرمایه که به نظر می‌رسد سهم‌های خودرویی بودند و به نظر من بعد از این جابه‌جایی بازار به سمت تعادل پیش می‌رود.

وی در رابطه با دارا دوم افزود: قیمت‌ دارا دوم الان جذاب شده است و به نظرم ریزش‌های اولیه بازار سهام به خاطر جذاب کردن دارا دوم و جلب کردن تقاضا به سمت این سهام بود.

وی در پایان خاطرنشان کرد: هیچ مشکلی در بازار سهام نمی‌بینم و احتمالا تا آخر هفته بازار به حالت تعادلی باز می‌گردد، بسیاری از سهم‌ها دارای بنیاد بسیار عالی و مستعد رشدهای بسیار خوب هستند ولی در مقابل بعضی از سهم‌ها رشد حبابی داشتند و باید اصلاح می‌شدند.


منبع شایا نیوز

مطالب و خبرهای این سایت بدون دخالت انسانی و فقط توسط نرم افزار از سایت های ایرانی گرداوری میشود. منبع هر مطلب در زیر آن درج شده است. اگر اطلاعاتی در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام : robot_post

درباره سهراب

این مطالب را نیز ببینید!

۱۲ نشانه ای که هشدار می دهند وقت پایان رابطه عاطفی تان رسیده است

افکار وسواس گونه، حواس پرتی دائم و فقدان یکباره علاقه به سرگرمی هایی که زمانی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *