صفحه اصلی / بیوگرافی هنرمندان / بهاران بنی احمدی بازیگر نقش فرشته در سریال تاریکی شب روشنایی روز

بهاران بنی احمدی بازیگر نقش فرشته در سریال تاریکی شب روشنایی روز

بیوگرافی بهاران بنی احمدی بازیگر نقش فرشته در سریال تاریکی شب روشنایی روز به همراه تصاویر شخصی او را در ادامه مشاهده نمایید.

ایشان در 29 امین روز از فرودین ماه سال 1363 در تهران دیده به جهان گشوده است .
تحصیلات

بیوگرافی بهاران بنی احمدی بازیگر

بیوگرافی بهاران بنی احمدی

تحصیلات خود را در رشته ادبیات نمایشی در مقطع کارشناسی در دانشگاه هنر تهران سپری کرد

پیشنهادی:

و بعد از آن برای ادامه تحصیلات عالیه به پاریس سفر کرده و مدرک حرفه بازیگری خود را از دانشگاه سن دونی پاریس و مدرک کارشناسی ارشد خود را در رشته فلسفه از دانشگاه سن دونی دریافت کرده است.

بهاران بنی احمدی بازیگر نقش فرشته در سریال تاریکی شب روشنایی روز

شروع فعالیت کاری

وی پس از اتمام درس بازیگری کاردر مطبوعات را آغاز کرده است . ایشان کتابی تحت عنوان (چیزی به تابستان نمانده) در نشر چشمه منتشر کرده که چندین بار نیز تجدید چاپ شد.

آغاز حرفه بازیگری

بهاران بنی احمدی بازبگری را در سال 1386 با اتمام رساندن تحصیلاتش در خارج از کشور و برگشتش به ایران با فیلم اشکان و انگشتر متبرک و چند داستان دیگر شروع کرد.

اینستاگرام بهاران بنی احمدی بازیگر نقش فرشته در سریال تاریکی شب روشنایی روز

او با توجه به کم کاری در عرصه فیلم با وجود درخشش ها زیاد سبب شد کارگردان زیادی با او در خواست همکاری کنند.
بازیگر نقش فرشته در سریال تاریکی شب و روشنایی روز چه کسی است؟

بهاران علاوه بر بازی ها و نقس آفرینی در عرصه سینما اکنون در تلوزیون در نقش فرشته در سریال دیدنی شبکه 2 سیما که به زودی به روی آنتن میرود هنرنمایی کرده است.

instaآدرس صفحه اینستاگرامش: instagram.com/baharanbaniahmadi

بهاران بنی احمدی  عنوان دستیار کارگردانی را درکارنامه خود دارد.

او در این باره می گوید پیشنهاد دستیار کارگردانی برای من سبب شد که بهتر بتوانم بازی کنم و همه مسایل مربوط به حرفه بازبگری را بهتر درک کنم .

بهاران بنی احمدی بازیگر نقش فرشته در سریال تاریکی شب روشنایی روز

ایشان در باره اولین تجربه کاریش در تلویزیون می گوید : تاریکی شب روشنایی روز اولین سریال تلوزیونی است که من قرار است در آن ایفا نقش کنم و من تردید داشتم که این نقش و درخواست خمواری را قبول کنم

اما وقتی فیلم نامه را خواندم و با داستان سریال آشنا شدم نتوانستم این نقش را قبول نکنم و با توجه به کیفیت بالا و آشنایی با کار کارگردان این سریال آقای قاسم زاده اصل برایم آشکار شد که این کار جز پر بیننده ترین سریال ها میشود چرا که ایشان یکی از کارگردان های باسواد و کار بلد تلوزبون ایران هستند .

عکس های بهاران بنی احمدی

فعالیت بهاران بنی احمدی در مطبوعات

از روند ادامه فعالیت ایشان روزنامه نگاری در دهه80 است که به طور رسمی وارد حرفه روزنامه نگاری سینمایی شد و سابقه همکاری با نگار جواهریان را داشته است و مجله ای برای نوجوانان به عنوان چلچراغ نیز فعالیت داشته است و حضور ایشان در این مجله موجب درخشش وی گردید.

بهاران بنی احمدی

علایق بهاران بنی احمدی

از علاقمندی ایشان میتوان به نقاشی کشیدن و کتاب خوانی اشاره کرد . وی به زبان فرانسه تسلط کامل دارد و از دغدغه ها اصلی او این است که علاقه مترجمی در این زبان را پیگیری کند.

بازیگر نقش فرشته در سریال تاریکی شب روشنایی روز

بهاران مجرد است و عقیده او این است که ازدواج مسله ساده ای نیست که بتوان به راحتی راجبش تصمیم گرفت چرا که داشتن یک ازدواج خوب یا بد میتواند شخصیت فرد را دگرگون کند.

بهاران بنی احمدی بازیگر نقش فرشته در سریال تاریکی شب روشنایی روز

از آثارایشان میتوان به آخرین بار کی سحر را دیدی در سال 1394 و هیهات در سال 1394 و جاده شهریار در سال 1393 و نمیرخ در همین سال ، آزادی مشروط در سال 1392 و قاعده تصادف در سال 1391 و گس در سال 1391 و انگشتان متبرک درسال 1386 اشاره کرد.

دستیار کارگردانی

برلین منفی هفت درسال 1390 و یک روز دیگر درسال 1390 نام برد.

بهاران بنی احمدی بازیگر نقش فرشته در سریال تاریکی شب روشنایی روز

مطالب و خبرهای این سایت بدون دخالت انسانی و فقط توسط نرم افزار از سایت های ایرانی گرداوری میشود. منبع هر مطلب در زیر آن درج شده است. اگر اطلاعاتی در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام : robot_post

درباره سهراب

این مطالب را نیز ببینید!

بیوگرافی بهاره سرگل زایی دوبلور شرکت کننده عصر جدید

بیوگرافی بهاره سرگل زایی دوبلور شرکت کننده عصر جدید

بیوگرافی بهاره سرگل زایی دوبلور شرکت کننده عصر جدید را در سایت تکناک مشاهده نمایید. …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *