برگزیدگان مراسم جوایز انتخاب مردم سال ۲۰۲۰ | جنیفر لوپز برنده جایزه نماد سال ۲۰۲۰

سایت جدولیاب نوشت:

در این مطلب از جدولیاب ، توضیحاتی درباره برگزیدگان مراسم جوایز انتخاب مردم سال ۲۰۲۰ خواهیم داشت! با ما همراه باشید. مراسم اهدای جوایز انتخاب مردم (People’s Choice Awards) سال ۲۰۲۰ میلادی یکشنبه ۱۵ نوامبر سال ۱۳۹۹ شمسی در سانتا مانیکا کالیفرنیا برگزار شد و برندگان در بخش‌ های مختلف معرفی شدند.

جایزه ‌ی بهترین فیلم امسال به ” پسران بد برای همیشه ” و بهترین ستاره مرد سینما به بازیگر این فیلم ویل اسمیت اهدا شد. تیفانی هدی نیز در بخش بهترین ستاره زن سینما برگزیده شد، در حالی که جویی کینگ جایزه‌ی بهترین ستاره‌ فیلم‌ های کمدی را به خانه برد. لین مانوئل میراندا ستاره‌ ” همیلتون ” هم به جایزه‌ بهترین ستاره‌ی فیلم‌های درام دست پیدا کرد. بهترین سریال سال ۲۰۲۰ میلادی ، ” آناتومی گری ” لقب گرفت و الن پومپئو ستاره‌ این سریال که هفته‌ گذشته بازگشتی جنجالی به سریال داشت به عنوان بهترین ستاره‌ تلویزیونی زن سال انتخاب شد.

همچنین در این مراسم جایزه بهترین خواننده مرد به جاستین بیبر، جایزه بهترین خواننده زن به آریانا گرانده، جایزه بهترین گروه سال به بی‌تی‌اس، جایزه بهترین تک آهنگ سال به ” دینامیت ” اثر گروه بی‌تی‌اس و جایزه بهترین سلبریتی سال به آریانا گرانده اهدا شد. جایزه بهترین مسابقه تلویزیونی به The Voice و جایزه بهترین تاک ‌شوی روزانه تلویزیون به الن دی ‌جنرس و بهترین تاک ‌شوی شبانه تلویزیون نیز به جیمی فالن اختصاص پیدا کرد!

جنیفر لوپز در این مراسم جایزه نماد سال ۲۰۲۰ میلادی را دریافت کرد! جنیفر لوپز پس از دریافت این جایزه گفت:

” به عنوان یک لاتین ‌تبار و یک زن گاهی اوقات مجبور هستم دو برابر آن چیزی که باید کار کنم تا به آن برسم (اشاره به نژادپرستی و تبعیض جنسیتی). گاهی اوقات رویاهای بزرگ و جاه ‌طلبی‌ های من آدم‌ ها را عصبی می‌ کند. همیشه می ‌گویند تو یک دنسری و نمی ‌توانی بازیگر باشی، تو یک بازیگری آهنگ هم می‌خواهی بخوانی؟ تو یه هنرمندی نمی‌ توانی توی زمینه‌ های تجاری جدی گرفتی شوی و دیده شوی! اما هر چه بیشتر می‌ گویند من بیشتر می ‌فهمم که باید انجامش بدهم و حالا امروز اینجا ایستاده ‌ام. این را می‌دانم که موفقیت بزرگ من اعداد گیشه‌ های سینما و فروش آلبوم و آهنگ نیست، بلکه آن عشقی است که از تمام شما دریافت می‌ کنم. “

 

[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *