صفحه اصلی / خبرهای داغ / برندگان قرعه کشی فروش فوق العاده ایران خودرو چقدر سود می کنند؟+ اسامی برندگان شهریور 99

برندگان قرعه کشی فروش فوق العاده ایران خودرو چقدر سود می کنند؟+ اسامی برندگان شهریور 99

ثبت نام فروش فوق العاده ایران خودرو روز گذشته به پایان رسید و مراسم قرعه کشی فروش ایران خودرو راس ساعت 9 امروز برگزار می شود. متقاضیان ثبت نام فروش فوق العاده ایران خودرو می توانند پس از پایان یافتن مراسم قرعه کشی ایران خودرو شهریور 99 برای مشاهده نتیجه قرعه کشی ایران خودرو به لینک زیر مراجعه کنند. نتایج قرعه کشی ایران خودرو از طریق همین سایت اعلام می شود و برندگان قرعه کشی ایران خودرو تا روز پنجشنبه فرصت دارند تا وجه مورد نظر شرکت ایران خودرو را واریز کنند. در ادامه جرئیات بیشتر از طرح فروش فوق العاده ایران خودرو را برایتان توضیح داده ایم.

در مرحله سوم فروش فوق العاده ایران خودرو، پنج محصول سمند ال ایکس، پارس بنزینی، پژو ۲۰۶ تیپ پنج، پژو ۲۰۶ صندوق دار و ۴۰۵ اس. ال. ایکس عرضه شده است.

اسامی برندگان قرعه کشی فروش فوق العاده ایران خودرو به محض افلام از این لینک قابل مشاهده خواهد بود

اعلام نتایج قرعه کشی ایران خودرو 

پس از قرعه کشی و تأیید فرآیند آن توسط نهادهای ناظر، مشخصات افراد پذیرفته شده، در سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو به نشانی esal.ikco.ir قرار خواهد گرفت. همچنین اطلاع رسانی از طریق ارسال پیامک به برگزیدگان نیز صورت خواهد گرفت.

برندگان قرعه کشی ایران خودرو چقدر سود می کنند؟

از آنجایی که این طرح فروش به صورت فروش فوق العاده برگزار می شود قیمت های اعلامی برای خودروهای عرضه شده به قطعی است و منتخبان تا 5 شنبه این هفته ( 27 شهریور) فرصت دارند وجه درخواست شده برای خودروی انتخابی به حساب ایران خودرو واریز کنند.

براساس اعلام این خودروساز منتخبان برای  سمند LX باید مبلغ 93 میلیون و 605 هزار و 300 تومان پرداخت کنند. متقاضیان نهایی  پژو 206 تیپ 5 نیز باید مبلغ 101 میلیون و 465 هزار و 500 تومان را به حساب غول آبی جاده مخصوص واریز کنند.

پژو 206 صندوق داربا مبلغ 104 میلیون و 797 هزار و 700 تومان در دسترس منتخبان قرار دارد.

پژو پارس بنزینی با مبلغ 97 میلیون و 746 هزار و 400 تومان و پژو 405 SLX با مبلغ 85 میلیون و 562 هزار و 800 تومان در این طرح فروش عرضه شده است.

در حالی این قیمت ها برای محصولات عرضه شده در سومین فروش فوق العاده از سوی ایران خودرویی ها اعلام شده است که نگاهی به قیمت های بازار نشان می دهد این محصولات قیمتی به مراتب بیشتر از قیمت های اعلامی از سوی این خودروساز دارند.

در شرایطی که خبر می رسد قیمت خودروها در بازار تا حدی تعدیل شده و در مسیر کاهشی قرار گرفته است اما قیمت پژو 206 تیپ 5 تا رقم 240 میلیون تومان و قیمت پژو 206 صندوقدار نیز تا رقم 238 میلیون تومان بالا رفته بود.

قیمت پژو پارس نیز تا 197 میلیون تومان در بازار قد کشید.

بررسی بازار سمند LX هم نشان می دهد این خودرو که به عنوان مدل پایه سمند در بازار حضور دارد رشد قیمت تا 173 میلیون تومان را نیز تجربه کرد.

پژو 405  SLX نیز طمع قیمت 185 میلیون تومانی را نیز چشید.

بنابراین کسانی که فردا اسمشان از گرونه قرعه کشی خارج شود این امکان را دارند که از سود خوبی بهرمند شوند.

نحوه جستجو با کد پیگیری برندگان طرح پیش فروش پنج محصول ایران‌خودرو

کد پیگیری برندگان ۷ رقمی بوده و اعداد ابتدایی این فهرست شماره ردیف برندگان است. متقاضیان می‌توانند برای جستجوی شماره پیگیری خود از کلید میانبر ctrl+f استفاده کنند. بعد از فشردن کلید ترکیبی فوق کادر کوچکی در سمت راست بالای صفحه بازز می‌شود، شماره پیگیری خود را در کادر جستجو وارد کرده و در کنار کادر تعداد یافته‌های در بین ۱۵ هزار کدپیگیری را برای شما به نمایش می‌گذارد.

چنان‌چه عدد ۱ را مشاهده کردید یعنی کدپیگیری شما در لیست برنده شدگان ایران خودرو وجود دارد، ولی اگر عدد مقابل نوشته صفر بود شما برنده قرعه کشی نشده اید.

گفتنی است در این طرح محدودیت‌های قبلی نظیر محدودیت کد ملی، داشتن گواهینامه رانندگی، عدم امکان صلح و فروش وکالتی، عدم ثبت‌نام و صدور فاکتور از سایپا و ایران‌خودرو در ۴۸ ماه گذشته، نداشتن پلاک فعال و همخوانی شماره حساب، شماره شبا و شماره کارت بانکی در نظر گرفته شده است.

فرصت واریز وجه برندگان قرعه کشی ایران خودرو

مشتریان منتخب در این طرح تا روز پنج شنبه این هفته، ۲۷ شهریورماه فرصت خواهند داشت تا با واریز وجه خودرو، نسبت به ثبت نام قطعی در این طرح اقدام کنند. در صورت گذشته این مهلت و عدم واریز وجه نفرات با فهرست ذخیره‌ها جایگزین خواهند شد.

زمان تحویل محصولات ایران خودرو

بر اساس اعلام ایران خودرو زمان تحویل خودروها حداکثر سه ماه خواهد بود. همچنین در این طرح قیمت محصولات ایران خودرو قطعی است.

محصولات عرضه شده در سومین فروش فوق العاده چه رنگی هستند

 منتخبان سومین طرح فروش چه نگ هایی را می توانند برای خودروهای خود انتخاب کنند.

منتخبان نهایی سمند LX می توانند این خودرو را با رنگ‌های سفید، خاکستری متالیک و مشکی متالیک از خودروساز تحویل بگیرند.

 پژو 206 تیپ 5 نیز با رنگ‌های سفید، خاکستری متالیک، مشکی متالیک و قرمز متالیک در دسترس منتخبان قرار دارد.

ایران خودرویی ها پژو 206 صندوق دار را با رنگ‌های سفید، خاکستری متالیک و گیلاسی متالیک در این طرح فروش ارائه داه اند.

پارس بنزینی نیز با رنگ‌های سفید، مشکی متالیک، خاکستری متالیک و نقره‌ای متالیک در سومین طرح فروش فوق العاده ایران خودرو حاضر است.

پژو 405 SLX با رنگ‌های سفید و خاکستری متالیک نیز عرضه شده است.

بنابراین در میان محصولات یاد شده پژو 405 SLX کمترین تنوع رنگ دارد و به از آن پژو 206 صندوقدار  و سمند  به این لحاظ در جایگاه دوم قرار دارد.

دو محصول دیگر نیز هر یک با 4 رنگ در سومین طرح فروش فوق العاده حاضر هستند.

ظرفیت محصولات ایران خودرو در طرح فروش فوق‌العاده

جدول ظرفیت محصولات ایران خودرو در طرح فروش فروش فوق‌العاده برای هر نمایندگی، مشخص شد.

در جدول منتشر شده از سوی ایران خودرو، ظرفیت هر نمایندگی در طرح فروش فوق‌العاده ۹۱ دستگاه می‌باشد.مشتریان منتخب در این طرح تا روز پنج شنبه این هفته، ۲۷ شهریورماه فرصت خواهند داشت تا با واریز وجه خودرو، نسبت به ثبت نام قطعی در این طرح اقدام کنند. در صورت گذشته این مهلت و عدم واریز وجه نفرات با فهرست ذخیره‌ها جایگزین خواهند شد.

 

سود مشارکت و انصراف در طرح فروش فوق‌العاده ایران خودرو

در سومین طرح فروش فوق‌العاده ایران خودرو از زمان واریز وجه تا تحویل خودرو سود مشارکت و انصراف پرداخت نخواهد شد.


[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

منبع شایا نیوز

مطالب و خبرهای این سایت بدون دخالت انسانی و فقط توسط نرم افزار از سایت های ایرانی گرداوری میشود. منبع هر مطلب در زیر آن درج شده است. اگر اطلاعاتی در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام : robot_post

درباره سهراب

این مطالب را نیز ببینید!

مدافع سابق رئال مادرید به در اختیار داشتن و انتشار محتواهای مستهجن کودکان متهم شد

کریستوفر متزلدر مدافع سابق تیم ملی آلمان و باشگاه رئال مادرید در پرونده اتهامات مربوط …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *