برنامه‌ریزی سازمان لیگ برای ما آزاردهنده است


سیدمحمد علوی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم شرایط تیم فولاد خوزستان را مطلوب خواند و در مورد دیدار بعدی این تیم برابر پرسپولیس گفت: تیم ما شرایط خوبی دارد و تمرینات هم طبق برنامه کادر فنی جلو می‌رود. بازیکنان ما مطمئناً برای بازی با پرسپولیس انگیزه مضاعف دارند و هدف‌مان در این بازی چیزی جز پیروزی نیست. امیدوارم که با بهترین شرایط ممکن به میدان برویم و به هدفی که داریم دست پیدا کنیم.

وی با اشاره به اینکه فولاد باید در سه هفته پی در پی در بیرون از خانه به میدان برود، اظهار داشت: برنامه‌ریزی سازمان لیگ و انجام سه بازی در بیرون از خانه برای ما آزاردهنده است. همه تیم‌ها هزینه می‌کنند و انرژی می‌گذارند تا نتیجه بگیرند، ولی مسئله مهم این است که رقابت‌ها در شرایطی برابر باشد. هر تیمی این حق را دارد که در زمان‌بندی مناسب و منطقی در خانه یا بیرون از خانه بازی کند، ولی اینکه تیم ما در سه بازی سنگین در بیرون از خانه بازی کند، عادلانه نیست. امیدوارم از این به بعد دقت بیشتری در برنامه‌ریزی‌ها صورت بگیرد تا تیمی ضرر نکند.

علوی همچنین در مورد حضور علی کریمی در انتخابات فدراسیون فوتبال تصریح کرد: ما هم دوست داریم که فوتبال به دست فوتبالی‌ها بیفتد و من از حضور کریمی در بین گزینه‌ها خوشحالم. کریمی همیشه حرف‌هایش را رک و شفاف می‌زند و از جنس فوتبال است. مطمئناً ایشان می‌تواند خیلی از مشکلات فوتبال را حل کند، ولی به شرطی که پر و بالش را قیچی نکنند و برای او فیلتر در نظر نگیرند.

سرپرست تیم فوتبال فولاد افزود: طبیعتاً کریمی در صورت انتخاب، مشاورانی قوی خواهد داشت، ولی مسئله مهم این است که رئیس فدراسیون استقلال کاری داشته باشد. امیدوارم هر فردی رئیس فدراسیون شد، بتواند مشکلات فوتبال را به حداقل برساند و به نظر من کریمی می‌تواند این کار را انجام دهد.

 منبع شایا نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *