صفحه اصلی / اخبار هنر و هنرمندان / بازیگر مستند ایکسونامی کیست؟ بیوگرافی

بازیگر مستند ایکسونامی کیست؟ بیوگرافی

بازیگر مستند ایکسونامی کیست؟ بیوگرافی پورن استار مستند ایکسونامی را در ادامه این بخش از سایت اخبار هنر و هنرمندان را مشاهده نمایید.

بازیگر مستند ایکسونامی کیست؟ بیوگرافی پورن استار مستند ایکسونامی

مستند جنجالی از یک پورن استار امریکایی توسط محسن اقایی ساخته شده است مه این زن زندگینامه خود را روایت میکند و از سرگذشت پر فراز و نشیبی که داشته پرده برمیدارد.

بازیگر مستند ایکسونامی کیست؟

این زن از روزهای سختی میگوید که در دوران جوانی داشته و به عنوان یک کارگر جنسی در اختیار هتل ها قرار میگرفدته و بعد ها با کارگردانهای فیلم های پورن اشنا شده و از او به عنوان یک برده جنسی سواستفاده شده است و سالها از او بهره برداری میشده و حقوق ناچیزی را برای ادامه گذراندن امورات زندگی اش به او پرداخته می کرده اند.

آقای محسن اقایی کارگردان کشورمان به خوبی وضیعت بسیار بدی که زنان و دختران جوان در امریکا دارند را به تصویر کشانده که ماهیت و واقعیت های جامعه امریکایی را مردم بدانند که چگونه با زنان رفتار میکنند و آنها را به عنوان یک برده جنسی میبینند.

بازیگر مستند ایکسونامی کیست؟ بیوگرافی پورن استار مستند ایکسونامی

پورن استار مستند ایکسونامی

ساخت این مستند بیش از دو سال زمان برده است و نسخه اصلی آن ۱۱۵ دقیقه است که نسخه ۹۰ دقیقه‌ای آن به نمایش درخواهد آمد. این در حالی است که بسیاری از فیلم‌ها و کنسرت‌ها به دلیل فشار نهادها و افراد خاص در شهر مشهد امکان برگزاری و نمایش ندارند و سینماهای حوزه هنری نیز در مواردی از اکران برخی فیلم‌ها خودداری می‌کنند.

یکی از خبرنگارانی که این مستند را دیده است در این‌باره نوشته: این فیلم به «تغییرات فرهنگی آمریکا از دوره انقلاب جنسی تا امروز» پرداخته و آن را با «تغییرات فرهنگی در ایران» تطبیق داده است.

ایکسونامی توسط موسسه فرهنگی هنری آوش تهیه شده است. محسن آقایی که از مستندسازان جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی است، نویسندگی و کارگردانی و محمدرضا بورونی، تهیه‌کنندگی این اثر را بر عهده دارند.

 

مطالب و خبرهای این سایت بدون دخالت انسانی و فقط توسط نرم افزار از سایت های ایرانی گرداوری میشود. منبع هر مطلب در زیر آن درج شده است. اگر اطلاعاتی در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام : robot_post

درباره سهراب

این مطالب را نیز ببینید!

پرکار بودن نشانه موفقیت یک بازیگر نیست – اخبار سینمای ایران و جهان

سینماپرس: بازیگر فیلم «بدون تاریخ بدون امضا» گفت: بازیگر به نقطه‌ای می رسد که سعی …

یک دیدگاه

  1. اتفاقا در مشهد اکران شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *