صفحه اصلی / معرف فیلم و سریال / بازیگران فیلم الف امینت + تصاویر و خاصه داستان

بازیگران فیلم الف امینت + تصاویر و خاصه داستان

خلاصه داستان الف امنیت را به مناسبت هفته نیرو انتظامی و زمان دقیق پخش این سریال را به همراه معرفی نقش بازیگران و بیوگرافی کامل  بازیگران الف امنیت را درمجله تکناک بخوانید.

بازیگران فیلم الف امینت + تصاویر و خلاصه داستان و بیوگرافی

الف امنیت در شبکه 3 سیما

13 مهر در تقویم رسمی کشور ما به نام روز نیروی انتظامی نامگذاری شده است. به همین مناسبت و آغاز هفته نیروی انتظامی تلویزیون برنامه ویژه ای برای پخش فیلم های پلیسی در نظر گرفته است.

برخلاف روال سالهای قبل که شبکه های مختلف تلویزیون با پخش سریال های ویژه پلیسی نمونه ای از زحمات زحمت کشان نیروی انتظامی را به نمایش میگذاشتند این بار شبکه سه سیما با هفت فیلم پلیسی در هفته نیروی انتظامی مهمان خانه های مخاطبان است.

معرفی فیلم های پلیسی شبکه سه در هفته نیروی انتظامی

روابط عمومی ناجی هنر فیلم های پلیسی شبکه سه که در طول هفته نیروی انتظامی از این شبکه پخش میشوند را معرفی کرد.

الف امنیت، پیله آهنی ، با من حرف بزن، ناتمام ، ایکس ری ، مرتضا و لونه شغال هفت فیلم پلیسی هستند که در هفته نیروی انتظامی روی آنتن شبکه سه سیما میرود.

فیلم الف امنیت

الف امنیت به کارگردانی مسعود تکاور و تهیه کنندگی سید هاشم موسوی یکی از فیلم های موسسه ناجی است که امشب 13 مهرماه ساعت 19:15 روی آنتن شبکه سه سیما میرود.

لیرضا جلالی تبار، علیرضا زمانی نسب ، علیرضا مهران از جمله بازیگران اصلی فیلم پلیسی الف امنیت هستند که داستانی از فرار چند سارق مسلح و تحت تعقیب پلیس را به تصویر میکشند.

همجنین ببینید: بازیگران سریال از سرنوشت

مطالب و خبرهای این سایت بدون دخالت انسانی و فقط توسط نرم افزار از سایت های ایرانی گرداوری میشود. منبع هر مطلب در زیر آن درج شده است. اگر اطلاعاتی در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام : robot_post

درباره تکناک

این مطالب را نیز ببینید!

بیوگرافی بازیگران سرباز + پشت صحنه # سرباز

خلاصه داستان و اسامی بازیگران سریال سرباز + زمان پخش

بازیگران سریال سرباز و زمان و ساعت پخش + داستان سریال سرباز به کارگردانی هادی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *