صفحه اصلی / خبرهای داغ / بازداشت صحرا افشاریان و نیلوفر مطیعی و سارا شریعتمداری سه رقصنده اینستاگرام

بازداشت صحرا افشاریان و نیلوفر مطیعی و سارا شریعتمداری سه رقصنده اینستاگرام

بازداشت صحرا افشاریان و نیلوفر مطیعی و سارا شریعتمداری سه رقصنده اینستاگرام به همراه جزئیات کامل را در ادامه این صفحه مشاهده نمایید

بازداشت صحرا افشاریان و نیلوفر مطیعی و سارا شریعتمداری

وب‌سایت باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از یک «منبع آگاه» گزارش‌ها درباره بازداشت سه رقصنده اینستاگرامی را تائید کرد.

این «منبع آگاه» در دادگاه انقلاب تهران، همچنین گزارش‌ها درباره بازداشت این سه نفر در رابطه با پرونده محسن لرستانی را تکذیب کرد.

به گفته این «منبع آگاه»، محمد مقیسه، رئیس شعبه ۲۸ دادگاه انقلاب تهران، قاضی هر دو پرونده‌ محسن لرستانی و رقصنده‌های اینستاگرامی است، اما ارتباطی میان این‌ دو پرونده وجود ندارد.

بازداشت صحرا افشاریان و نیلوفر مطیعی و سارا شریعتمداری سه رقصنده اینستاگرام

پیش از این برخی از کاربران شبکه‌های اجتماعی خبر داده بودند که صحرا افشاریان، سارا شریعتمداری و نیلوفر مطیعی، سه رقصنده اینستاگرامی، بازداشت شده‌اند.

در همین حال وب‌سایت باشگاه خبرنگاران جوان با ذکر نام اختصاری این سه نفر نوشت که آنان بازداشت شده‌اند و پرونده‌شان به شعبه ۲۸ دادگاه انقلاب ارسال شده است.

لرستانی متهم به “افساد فی الارض” است. برخی منابع مدعی اند که اتهام او در رابطه با دایر کردن “مرکز فساد” است و چند نفر دیگر در رابطه با این اتهام بازداشت شده اند.
با این حال یک منبع آگاه به باشگاه خبرنگاران گفته است “گرچه رسیدگی به پرونده‌های لرستانی و رقصنده‌های اینستاگرامی هر دو به دست قاضی مقیسه سپرده شده است، اما ارتباطی میان این‌ها وجود ندارد.”
محسن لرستانی متولد کرمانشاه است و بیشتر، آهنگ‌هایی به لری از او منتشر شده است. آهنگ «بچه ننه» از جمله مشهورترین آهنگ‌های این خواننده است! اولین جلسه دادگاه او اخیرا برگزار شده است.
مطالب و خبرهای این سایت بدون دخالت انسانی و فقط توسط نرم افزار از سایت های ایرانی گرداوری میشود. منبع هر مطلب در زیر آن درج شده است. اگر اطلاعاتی در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام : robot_post

درباره تکناک

این مطالب را نیز ببینید!

صعود متهورانه به بلندترین آسمانخراش مرکز پاریس با دست های خالی + ویدیو

مرد بی باکی که بدون استفاده از تجهیزات حمایتی مناسب و با دست های خالی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *