صفحه اصلی / خبرهای ورزشی / جنجال باخت مصلحتی سعید ملایی برای رو به رو نشدن با حریف اسرائیلی

جنجال باخت مصلحتی سعید ملایی برای رو به رو نشدن با حریف اسرائیلی

جنجال باخت مصلحتی سعید ملایی برای رو به رو نشدن با حریف اسرائیلی به همراه تصاویر و جزئیات کامل آن را در ادامه مشاهده نمایید.

جنجال باخت مصلحتی سعید ملایی برای رو به رو نشدن با حریف اسرائیلی

خبری جنجالی در رسانه های کشورمان منتشر شده که یکی از بهترین جودوکاران تیم ملی ایران برای اینکه با حریف اسرائیلی رو به رو نشود در مقابل حریف گمنام فزاقستانی شکست خورد و حضور در فینال باز ماند.

جنجال باخت مصلحتی سعید ملایی

این اتفاق واکنشهای بسیار زیادی را به همراه داشته است و برخی از کاربران فضای مجازی از اینکه باز هم یک حریف اسرائیلی باعث میشود که ورزشکاران ما نتوانند در فینال و ادامه مسابقات حضور پیدا کنند انتقادات شدیدی کردند.

مسئولان ورزشی کشورمان باید یک فکر به حال این وضعیت ورزشکاران ایرانی کنند که با این وضعیت زمینه و شرایط را برای حریفان اسرائیلی کامل هموار میکنند تا بتوانند مراحل رقابتهای خود را به راحتی پشت سر بگذارند و با حریفان ساده ای مسابقه بدهند.

جنجال باخت مصلحتی سعید ملایی برای رو به رو نشدن با حریف اسرائیلی

ماجرای باخت برای رو به رو نشدن با حریف اسرائیلی

حالا اینبار اقای سعید ملایی برای اینکه در مرحله بعدی با حریف اسرائیلی رور به رو نشود با یک باخت مصلحتی از حضور در ادامه رقابت ها بازمانده اس و در نهایت به مدال برنز بسنده کرده است.

پیشنهادی:

در ادامه رقابتهای جودو گرنداسلم فرانسه که با حضور ۵۷۳ جودوکار از ۹۷ کشور در پاریس جریان دارد، امروز یکشنبه ۲۱ بهمن ماه با برگزاری مبارزات اوزان ۸۱-، ۹۰-، ۱۰۰- و ۱۰۰+ کیلوگرم در بخش مردان پیگیری می شود که تیم کشورمان تنها یک نماینده داشت.

جنجال باخت مصلحتی سعید ملایی برای رو به رو نشدن با حریف اسرائیلی

جنجال باخت مصلحتی سعید ملایی برای رو به رو نشدن با حریف اسرائیلی

آقای ملایی نفر یک دنیا در وزن ۸۱- کیلوگرم بعد از یک دور استراحت، «کیانو کوهارا» نفر ۲۵ رنکینگ جهانی و دارنده نشان نقره جوانان جهان را با ضربه فنی شکست داد و در ادامه «ویسزاک» از آلمان با رنکینگ ۱۷ دنیا و دارنده نشان طلای ۲۰۱۷ و برنز ۲۰۱۸ جهان را در فاصله ۲۹ ثانیه به پایان مبارزه ضربه فنی کرد و راهی دور سوم شد.

ملایی با برتری مقابل قهرمان المپیک، برنز گرفت

 

مطالب و خبرهای این سایت بدون دخالت انسانی و فقط توسط نرم افزار از سایت های ایرانی گرداوری میشود. منبع هر مطلب در زیر آن درج شده است. اگر اطلاعاتی در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام : robot_post

درباره سهراب

این مطالب را نیز ببینید!

محسن باوی بازیکن فوتبال براثر کرونا درگذشت

درگذشت محسن باوی فوتبالیست بر اثر کرونا

بیوگرافی و ماجرای درگذشت محسن باوی اولین فوتبالیست فوتی بر اثر کرونا را در این …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *