استقلال در نیمه دوم وقت‌کشی می‌کرد + عکس


شایانیوز- جلال امیدیان درباره شکست 2 بر یک گل‌گهر سیرجان مقابل استقلال گفت: وقتی یک تیم گل بدی می‌خورد، شرایط برای کادر فنی خیلی سخت می‌شود. در این مسابقه همین اتفاق افتاد و اتفاقات فوتبالی باعث شد در نیمه اول عملکرد خوبی نداشته باشیم. اگر روی اشتباه گل نمی‌خوردیم، شاید جریان بازی به ضرر ما نمی‌شد. گل‌گهر تیمی بسیار قابل احترام است و آمار مسابقه نیز چنین موضوعی را نشان داد. استقلال تیم بزرگی است، اما در نیمه دوم وقت‌کشی می‌کرد تا بازی تمام شود.

1399101020201233721913784


تمامی رویداد های مهم روز در از سایت شایانیوز مشاهده نمایید.


وی با اشاره به افزایش انتظارات از شاگردان قلعه‌نویی تصریح کرد: گل‌گهر سیرجان دومین سال حضور در لیگ برتر را پشت سر می‌گذارد و با قلعه‌نویی تبدیل به تیمی شده است که همه درباره آن صحبت می‌کنند، اما انتظارات از ما نباید بالا باشد. گل‌گهر سخت‌افزار بسیار خوبی برای بزرگ شدن دارد، اما انتظارات نباید افزایش یابد. تیمی که به بازی برمی‌گردد، یک گل می‌زند، چند گل نمی‌زند و دروازه‌بان حریفش ستاره می‌شود، تیمی قابل احترام است. باید فکر کنیم تا ضعف‌های تیم را بپوشانیم. تاکنون گل‌های بدی خوردیم که دلیل بیشتر آن، عدم تمرکز بوده است.

مطالب پیشنهادی: استوری هروویه میلیچ دردسرساز شد؛ میلیچ اخراج شد؟

مربی گل‌گهر سیرجان درباره قضاوت محمدرضا اکبریان اظهار داشت: داوری مشکل خاصی نداشت و داوران زحمت خود را کشیدند، اما اکبریان می‌توانست هر دو پنالتی استقلال را نگیرد. به خصوص در پنالتی دوم که بازیکن استقلال شیرجه زد.امیدیان در مورد اعتراض گادوین منشا به اینکه او پشت ضربه پنالتی قرار نگرفت و اینکه آیا این اعتراض در رختکن هم ادامه داشت یا خیر، خاطرنشان کرد: ما هیچ وقت درباره پنالتی صحبت نمی‌کنیم تا ببینیم چه شرایطی در بازی ایجاد می‌شود. قلعه‌نویی خودش این موضوع را تشخیص می‌دهد. منشا دوست داشت پنالتی بزند که یک لحظه چنین اتفاقی پیش آمد و اجتناب‌ناپذیر بود. او بازی خود را کرد و سایر بازیکنان به منشا کمک کردند. در رختکن تیم‌های قلعه‌نویی مسائلی چون اعتراض جایی ندارند.

مطالب پیشنهادی: مگر خون حامد لک رنگین‌تر است که محروم نمی‌شود؟

وی در پاسخ به این پرسش که آیا ممکن است اشتباهات فردی علیرضا حقیقی باعث شود کادر فنی گل‌گهر در دیدارهای آینده از دروازه‌بان ذخیره خود استفاده کند، بیان کرد: حقیقی برای تیم زحمت زیادی کشیده و برخی بازی‌ها را برای ما درآورده است. او در جام جهانی بازی کرده و بازیکن بزرگی به شمار می‌رود. این اشتباهات در فوتبال اجتناب‌ناپذیر است و قلعه‌نویی برای دیدارهای آینده، تصمیمی در این خصوص نگرفته است.

مربی گل‌گهر سیرجان درباره اعتراض تیم‌ها به برنامه لیگ برتر و اینکه آبی‌های سیرجانی تا 26 دی دیدار رسمی نخواهند داشت، به تسنیم گفت: حتماً ایرادی وجود دارد که همه به آن اعتراض دارند. برخی تیم‌ها هر چهار روز بازی می‌کنند؛ تیمی مانند گل‌گهر هم 16 روز بازی نمی‌کند. برنامه‌ریزی خوبی انجام نشد و بهتر بود پرسپولیس سه یا چهار روز بعد از بازگشت از لیگ قهرمانان آسیا به میدان می‌رفت. حتماً نباید هر شش روز بازی برگزار شود. همین مسئله برنامه لیگ را به هم ریخت.

مطالب پیشنهادی:درد مشترک یحیی گل محمدی و محمود فکری

امیدیان درباره برنامه گل‌گهر تا دیدار با آلومینیوم اراک در هفته یازدهم لیگ برتر اظهار داشت: قلعه‌نویی برنامه‌ریزی دیدار تدارکاتی دارد و با توجه به اینکه لیگ برتر و لیگ دسته اول در حال برگزاری است، تدارک بازی دوستانه سخت است. برنامه‌ای داریم تا تیم از شرایط آرمانی خارج نشود. با این حال انتظارات نباید از گل‌گهر زیاد شود. روی تیم‌های قلعه‌نویی فشار و انتظار بالا وجود دارد و نباید همه جا از جمله برنامه «فوتبال برتر» روی گل‌گهر و شیوه بازی تیم زوم کنند. باشگاه گل‌گهر مدیران فوتبالی و سخت‌افزار خوبی دارد و با برنامه‌ریزی می‌تواند در بلندمدت مدعی قهرمانی شود.

 

 منبع شایا نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *