اسامی بازیگران فیلم سینمایی هیس، پسرها گریه نمی کنند + خلاصه داستان

سایت جدولیاب نوشت:

در این مطلب از جدولیاب ، توضیحاتی درباره اسامی بازیگران فیلم سینمایی هیس، پسرها گریه نمی کنند و همچنین خلاصه داستان این فیلم سینمایی خواهیم داشت! با ما همراه باشید. پوران درخشنده ، فیلمساز، نویسنده، تهیه کننده و کارگردان به تازگی از آغاز فیلمبرداری هیس، پسرها گریه نمی کنند در آذر ماه سال جاری خبر داد!

پوران درخشنده با اشاره به تولید فیلم سینمایی هیس، پسرها گریه نمی کنند گفت: ” در حال حاضر این پروژه در مرحله پیش تولید قرار دارد و گروه تولید آرام آرام به جلو می ‌رود. مدتی پیش برای انتخاب برخی از نقش ‌ها در هیس، پسرها گریه نمی ‌کنند فراخوانی را منتشر کردیم که از بین آنها تعدادی را انتخاب کرده که به زودی اسامی آنها اعلام می ‌شود.

در شرایط فعلی و شیوع ویروس کرونا باید دید که چه دستورالعمل ‌هایی برای ادامه فعالیت در سینما اعلام می‌ شود تا ما بدانیم چه کاری باید انجام دهیم. در برنامه ما این است که این پروژه را در آذر ماه جلوی دوربین ببریم اما باید دید که شرایط ما را چگونه هدایت می‌ کند. ”

پوران درخشنده ، کارگردان فیلم سینمایی هیس، دخترها فریاد نمی زنند بیان کرد: ” علاوه بر کسانی که از طریق فراخوان برای بازی در هیس، پسرها گریه نمی ‌کنند انتخاب شده‌ اند، با تعدادی از بازیگران حرفه ‌ای نیز صحبت کرده ‌ایم که هنوز به نتیجه نهایی نرسیده‌ ایم.

گفتگوهایی در این زمینه شده است که به محض قطعی شدن اسامی بازیگران اعلام می‌ شود، البته این را هم باید مدنظر داشته باشیم که در حال حاضر نزدیک به ۱۸ سریال شبکه نمایش خانگی در حال تولید است و اکثر بازیگران را در اختیار گرفته ‌اند که این مسئله به سینما لطمه می زند. “

 

[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *