اسامی بازیگران سریال ترکی باراج (سد) در حل جدول + خلاصه داستان

سایت جدولیاب نوشت:

سریال ترکی باراج (سد) ،سریال ترکیه ای در ژانر ملودرام است که در سال ۲۰۲۰ ساخته شده است. این سریال را حسن تولگا پولات Hasan Tolga Pulat کارگردانی کرده می کند. این کارگردان همچنین بیشتر ایپزودهای سریال را نوشته است.

اسامی بازیگران سریال ترکی باراج (سد)

بازیگرانی مطرحی همچون بوراک یوروک، فیاض دومان، سومرو یاوروچوک در این سریال بازی می کنند. سریال سد یا باراج در روزهای اول پخش در ترکیه طرفداران کمی داشت اما با پخش چند قسمت دیگر مخاطبین آن افزایش یافتند.

Burak Yörükدر نقش Tarik 
Feyyaz Dumanدر نقش Nazim 
Sumru Yavrucukدر نقش Zerrin 
Osman Atasevenدر نقش
Rana Cabbarدر نقش Kemal 
Iman Casablancaدر نقش Zahra

خلاصه داستان

در خلاصه بسیار کوتاه داستان آمده است: «نهیر برای نازیم نامه می نویسد، نهیر قصد دارد برای نازیم عکس نیز بفرستد اما به جای عکس خودش عکس تریک را می فرستد چرا که او روی صورتش زخم دارد! وقتی نهیر تصمیم می گیرد به سد بیاید، همه چیز تغییر می کند…»

سریال باراج یا سد، با تصاویری از یک سد آغاز می‌شود. کاملا قابل تصور و قابل حدس است. پس از آن دوربین وارد محله‌ای می‌شود که یک کانکس و در درون آن مردی مشغول کار با کامپیوتر است.چت کردن های او با زنی را شاهدیم که درباره دلتنگی صحبت می‌کنند. ناظم در حال گفتگو است با نهیر. عصمت در را می‌زند که نهیر با لباس عروس در حال آماده شدن را می بینیم.

ریتم سریال تندتر می‌شود. مردی وارد می‌شود. صحبت به احساساتی شدن عروس می‌کشد و این‌که ظاهرا به نظر می‌رسد او در مراسم عروسی‌اش در حال چت کردن با ناظم بوده است. با یک خیانت طرفیم؟

عصمت و نهیر در حال قدم زدن میان میهمانان هستند. دخترها مشغول بازی در عروسی. آن‌ها در ظاهر زندگی خوبی را آغاز می‌کنند اما حضور تلفن در دست عروس شک برانگیز است. عقد جاری می‌شود و عروس در حال چک کردن موبایل خود. آیسل تاچکین به ناظم پیام می‌دهد که در حال تهیه سوپ است. و بله را می‌گوید به عاقد.

داماد بی‌آنکه از چیزی خبر داشته باشد خوشحال است. کادوهای عروسی داده می‌شود. النگو، باز هم النگو و … نام داماد عصمت است. داماد در حال انتظار برای ماه عسل است. عروس این‌جا آیسل نام دارد اما در چت‌ها نهیر صدا می‌شود.

[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *