آدرس اینستاگرام شهرزاد شریعت زاده نامزد ایرانی جان سینا + عکس

سایت جدولیاب نوشت:

در این مطلب، توضیحاتی درباره آدرس اینستاگرام شهرزاد شریعت زاده نامزد ایرانی جان سینا کشتی‌ گیر حرفه ای، بازیگر، رپر و همچنین یک مجری تلویزیون خواهیم داشت! با ما همراه باشید. مدتی است خبری پیرامون نامزد ایرانی جان سینا ، بسیار در فضای مجازی در حال انتشار است! اما شاید این سوال پیش آید که نامزد ایرانی این کشتی گیر حرفه ای کیست؟

شهرزاد شریعت زاده با نام انگلیسی ” Shay Shariatzadeh ” متولد دهه هفتاد شمسی (۲۹ ساله و متولد سال ۱۹۸۹ میلادی)، دارای اصالتی ایرانی می باشد! او در شهر ونکوور در کشور کانادا به دنیا آمده است و یک برادر کوچک تر از خود دارد. شهرزاد شریعت زاده فارغ التحصیل رشته‌ ی الکترونیک در دانشکده‌ ی بریتیش کلمبیا می باشد و در حال حاضر نیز در یک شرکت امنیتی با نام اویجیلون با نام اصلی ” Avigilon ” در شهر ونکوور کشور کانادا مشغول به کار است.

شهرزاد از دوره بچگی عاشق جان سینا بوده است و براساس آنچه خود می گوید هیچ گاه این تصور را در سر نداشت که روزی عشق زمان دوره ی کودکی وی، همسر او باشد! لازم به بیان است به زودی مراسم ازدواج شهرزاد شریعت زاده و جان سینا برگزار خواهد شد و این دو به صورت رسمی زن و شوهر اعلام خواهند شد.

آدرس اینستاگرام شهرزاد شریعت زاده

جان سینا و شهرزاد شریعت زاده در فرش قرمز فیلم ” بازی با آتش “

هفته گذشته، جان سینا در مراسم فرش قرمز فیلم جدید خود یعنی ” بازی با آتش ” با نام اصلی ” Playing With Fire ” برای اولین بار به همراه نامزد جدید خود یعنی شهرزاد شریعت‌ زاده ظاهر شد! این دو در ماه مارس سال گذشته نیز در کنار هم دیده شده بودند. سینا در مصاحبه ای با ” اینترتینمنت تونایت ” در حین فیلمبرداری این فیلم با شهرزاد ملاقات داشته است.

جالب است بدانید سینا در مصاحبه ای در حاشیه این مراسم چنین می‌ گوید: ” این فیلم جدید صرف نظر از هر فیلمی که در آینده بازی کنم، همیشه برایم معنای ویژه‌ ای خواهد داشت! زیرا در این پروژه با فردی ویژه ملاقات کردم. “

آدرس اینستاگرام شهرزاد شریعت‌ زاده

لازم به بیان است شهرزاد در اینستاگرام، دارای صفحی شخصی نمی باشد!

در انتها بد نیست درباره جان سینا بد نیست بدانید او با نام کامل ” جان فلیکس اَنتونی سینا جونیور ” ، متولد ۲۳ آوریل سال ۱۹۷۷ میلادی در شهر وست نیوبری ایالت ماساچوست ایالات متحده آمریکا می باشد. بد نیست بدانید جان به عنوان یک کشتی‌ گیر حرفه ای، بازیگر، رپر و همچنین یک مجری تلویزیون در حال حاضر بیشتر به فعالیت بازیگری مشغول است و به صورت نیمه وقت نیز کشتی می‌ گیرد و در برندهای ” راو ” (برنامه تلویزیونی کشتی حرفه ای) و ” اسمکدان ” به فعالیت می‌ پردازد.

 

[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *