آخرین وضعیت تیم امید پرسپولیس از زبان ابراهیم شکوری


شایانیوز- معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس گفت: سعی داریم امکانات خوبی برای تیم‌های پایه فراهم کنیم زیرا باید پشتوانه تیم بزرگسالان پرسپولیس باشند. ابراهیم شکوری درباره وضعیت تیم‌های پایه باشگاه پرسپولیس اظهار داشت:

تیم‌ های پایه برای مدیریت جدید باشگاه پرسپولیس از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و تمام تلاش خود را به کار می‌گیریم تا شرایط برای انتقال بازیکن از آنها به تیم بزرگسالان ما فراهم شود. چندین بار برای ارزیابی وضعیت این تیم‌ها در تمرینات‌شان شرکت کرده‌ام و سعی داریم امکانات خوبی برای آنها فراهم کنیم زیرا باید پشتوانه تیم بزرگسالان پرسپولیس باشند.

وی ادامه داد:

این موضوع پروسه ‌ای زمانبر است اما طبق برنامه‌ریزی‌های‌مان ان‌شالله شرایطی مهیا شود تا تیم بزرگسالان برای بازیکن به دنبال تیم‌های دیگر نباشد و از بازیکنان جوان تیم‌های پایه خودمان تزریق شود. شرایط تیم امید پرسپولیس از لحاظ نتیجه گیری و کیفیت فنی بسیار خوب است. تیم‌های جوانان، نوجوانان و نونهالان را هم رصد می‌کنیم تا اتفاق‌های خوبی رقم بخورد.

معاون اجرایی پرسپولیس درباره دربی رده سنی امید گفت:

این بازی همیشه در رده بزرگسالان و تیم‌های پایه برای هواداران و مسئولان باشگاه مهم است اما از بازیکنان و کادرفنی تیم امیدمان خواسته‌ایم بازی خودشان را به نمایش بگذارند. در این حالت با توجه به کیفیت فنی‌شان می‌توانند نتیجه خوبی هم کسب کنند.

منبع: پارس فوتبالمنبع شایا نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *